1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Iğdır Ekran Değişimi

Iğdır Ekran Değişimi
+ - 0

 

Iğdır ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları hızlı bir şekilde giderebilir ve profesyonel çözümleri ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanılarak değişim hizmetleri sunulur. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Iğdır ekran değişimi ile aynı zamanda kargo ile değişim hizmeti almanız mümkündür. Servisimizde göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından telefonlarınız tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında firmamızda ekran değişimleri garanti kapsamında sunulur. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Iğdır garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Iğdır

iPhone ekran değişimi için sizler de bir an önce servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman bir kadro ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Iğdır garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği problemlerini kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrası karşılaştığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Iğdır

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen servisimize gelin ve alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile değişim hizmeti alın. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri eski performansına geri döner.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla silinmez. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller yapılır. Yapılan test ve kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Iğdır

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Bu nedenle sizler de ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Iğdır ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ise karşılaştığınız ekran sorunları için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Iğdır

Huawei ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile uygun fiyatlı çözümlere ulaşın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler bizi tercih edebilir ve ekran değişimlerinizi bizimle yapabilirsiniz.

Yorum Yap