1. Ana Sayfa
  2. Huawei

Huawei Şarj Soketi Değişimi

Huawei Şarj Soketi Değişimi
Xiaomi Batarya Değişimi
+ - 0

Akıllı cihazınızın Huawei olması cihazınızla alakalı servis taleplerinizde güvenilir, aklınızda soru işareti oluşturmayacak bir yer bulmanızı zorunlu hale getirir. Aslında hangi marka olursa olsun servislerin alanında uzman ve şeffaflık prensibinde çalışıyor olması önemlidir. Huawei servisimiz tarafından yapılan işlemlerin en güven veren tarafı işlemlere 6 ay garanti veriyor olmamızdır. Huawei şarj soketi değişimi işlemlerinde yapılan tüm adımların müşteri gözü önünde yapılmasına dikkat ediyoruz.

Alanında uzman personel ile çalışıyor olmamız ve işçilik, kaliteli malzeme konusundaki başarımız garanti vermemizin en temel nedenlerindendir. Google Haritalar üzerinden araştırma yaparak servis aradığınızda en yüksek ve olumlu müşteri yorumuna sahip olan teknik servis olduğumuzu görebilirsiniz. Uzun zamandır bu alanda çalışıyor olmamız ve müşterilerimize her konuda yardımcı olmayı amaçlamamız en büyük etmendir.

Huawei Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

İhtiyacınız olduğunda Huawei cihazınızın şarj soket değişimini yapıyoruz. Müşterilerimizin yaptığı en büyük hata cihazınızın şarj girişinde sorun olduğunu anladıktan sonra uzun süre bu şekilde kullanmaya devam etmeleridir. Cihazınızın daha fazla zarar almasına neden olacak olan bu karar daha fazla maliyet anlamına gelebilir. Şarj alma veya şarj aletinin takılması sırasında zorlanma olduğunu fark ettiğinizde servisimize gelerek bilgi almanız ve çalışanlarımızdan konuyla alakalı detayları öğrenmeniz mümkündür.

Değişim için onay verdikten sonra cihazınız yanınızda açılarak değişim işlemleri yapılır. Hiç bir gizli bölme bulunmayan servisimizde 7/24 kamera kayıt sistemi vardır. Müşterilerimizin gözü önünde değişim işlemlerini yapıyor olmamız yaşanması muhtemel olan bilgilerin kopyalanması veya parçaların değiştirilmesi konularında asla soru işareti oluşmamasını sağlar. Yapılan işlemler sırasında bilgileriniz silinmez veya zarar görmez. Alanında eğitimi ve yeterli tecrübesi olan elemanlarımız her detayı düşünerek hareket eder ve değişimi tamamlar.

Huawei Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Huawei tasarımı ve kalitesi ile tercih edenlerin beğenisini kazanan bir modeldir. Ama bazı öngörülemez nedenlerden dolayı şarj almama veya soketin kırılması tarzında sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun nedenleri arasında ilk sırada kullanıcı hatası gelir. Cihazınızın orijinal olmayan bir şarj aleti ile doldurulmaya çalışılması halinde şarjın dolmaması gibi sorunlar yaşanabilir. Yavaş dolması veya zaman içinde artık hiç dolmaması gibi durumlar oluşabilir. Şarj dolmamasına neden olan durumlardan bir tanesi de şarj soketinin kırılmasıdır.

Cihazınızın şarj alması için girişin yani soketin zorlanması halinde zamanla kırılma veya artık şarj aletini tam olarak kavrayamamaktan dolayı şarj almama olasılığı ortaya çıkabilir. Bunun için cihazınızın kendi adaptörü ile şarj edilmesini, kullanıcı olarak daha dikkatli olunmasını ve görünen küçük sorunlarda bile servisimizden kontrol hizmeti almanızı öneriyoruz. Sorunun neden kaynaklı olduğunu belirleyen servis çalışanlarımız bilgi vererek maliyetin yükselmesine neden olmadan kısa süre içinde sıkıntının giderilmesine yardımcı olur. Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile göz önünde şeffaf şekilde, 6 ay garanti sunarak değişim işlemlerini yerine getiririz. Google haritalar üzerinden müşterilerimizin memnuniyetini de okumanız mümkündür.

Huawei Şarj Almama Sorunu

Cihazınızın zaman zaman teknik hatadan veya kullanıcı kaynaklı olarak şarj alamama sorunu baş gösterebilir. Cihazınızın uygun olmayan elektrik akımında şarj edilmesi, kısa süreli şarj edilerek dolmadan çıkarılması, şarj soketinin zarar görmesi, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızaların olması gibi durumlardan dolayı şarj konusunda sorunlar yaşaması muhtemeldir. Bu işaretlerin tamamı servisimize gelmeniz ve güvenilir teknik servis desteği almanız için gerekli olan işaretlerdir. Uzun süre ertelemeniz durumunda bataryanızın veya cihazınızın şarj gücüyle çalışması gereken önemli aksamlarının bozulmasına neden olabilir. Servisimiz kısa sürede tanı koyma ve sorunun neden kaynaklandığını anlama konusunda uzmanlaşmış çalışanlardan oluştuğu için şarj alamama sorununuzu kısa sürede giderebiliriz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Her arıza veya hata belirtisi olduğunda kullanıcıların en çok merak ettikleri maliyet olacaktır. Şarj soket değişimi fiyatı için net rakam vermemiz için cihazın değerlendirilmesi şarttır. Gerekli olan parçalar, farklı bir arıza olup olmadığı konusunda görüş sahibi olan elemanlarımız en uygun olan şarj soketi değişimi fiyatı konusunda bilgi verir. Ardından değişim için zaman açarak göz önünde olacak şekilde değişimlerini yerine getiririz. Müşterilerimizin her zaman en kalitelisini en uygun rakamlarla bulacakları yer olmayı amaçlıyoruz.

 

Yorum Yap