1. Ana Sayfa
  2. Huawei
  3. Huawei P40 Pro Ekran Değişimi

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi

featured

Huawei P40 Pro ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinle en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans düşüklüğü yaşanmaz. Ayrıca servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar tercih edilir.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei P40 Pro ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri her zaman için firmamız tarafından ödenir. Ayrıca servisimiz kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için garantili çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve değişimin ardından ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman bir kadro ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Huawei P40 Pro Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde Huawei ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve bizimle profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden ücretsiz destek almanız da mümkündür.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile gerçekleştirilir. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bu şekilde ekran değişimi ücreti dışında ek bir maliyet ile karşı karşıya kalmazsınız.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda deneyimli ve uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Kontroller sonrasında ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen servisimiz ile iletişime geçin, uzman ekibimiz ile hızlı ve profesyonel çözümler elde edin. Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Panelli ekran değişimi hizmetleri aynı zamanda dayanıklı ve uzun ömürlü bir ekrana sahip olmanızı da sağlar.

Yorum Yap

Yorum Yap