1. Ana Sayfa
  2. Huawei

Huawei P40 Ekran Değişimi

Huawei P40 Ekran Değişimi
+ - 0

Huawei P40 ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında değişim esnasında işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei P40 ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo gönderim hizmeti ile teknik servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmeti alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Teknik servisimiz bünyesinde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri daima garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Huawei P40 Ucuz Ekran Değişimi

Hauwei ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler elde edin. Servisimize sektör genelinde en ucuz ekran değişimi hizmeti veren firmalardan biridir. Sizler de uygun fiyatlı ekran değişimi için bir an önce servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile bütçenize uygun çözümlere ulaşın.

Huawei P40 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kaliteli ve hızlı çözümler ortaya koyan firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü konusunda uzman ekibimiz cep telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu nedenle telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri için uzman bir ekip görev alır ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırmanız mümkündür. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır.

Huawei P40 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimi için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimiz ile her zaman hızlı çözümlere ortak olabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur. Eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Ekran Panel ve Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman bir ekip ile kaliteli hizmetler sunan firmamız, siz müşterileri için profesyonel çözümler ortaya koyar. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir ekran değişimi hizmeti almış olursunuz.

Yorum Yap