1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Huawei P30 Ekran Değişimi

Huawei P30 Ekran Değişimi

featured

Huawei P30 ekran değişimi için siz de hemen konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamıza gelebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Teknik servisimizde siz müşterilerimiz için daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır ve bu şekilde ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti ilk gün ki performansına kavuşur. Servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterilerine her zaman;

  • Hauwei orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olur.
  • Ekran değişimi hizmetleri 6 ay parça ve işçilik garantisi altında sunulur.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei P30 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla zarar görmez ve silinmez. Çünkü değişim hizmetlerinde uzman ekibimiz, cep telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışır. Bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, uygulama, telefon rehberi ya da oyun gibi veriler hiçbir şekilde silinmez.

Huawei P30 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimleri servisimiz bünyesinde oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kurumasının ve yeni ekranda yapılan testlerin ardından ekran değişimi sona erer. Teknik servisimizde ekran değişimleri yalnızca çok fazla yoğunluk olması halinde zaman zaman uzayabilir.

Huawei P30 Telefonlarda Panelli Ekran Değişimi

Siz müşterilerimiz için teknik servisimiz bünyesinde huawei ekran değişimi garanti kapsamında yapılır. Bunun yanında telefonlarda önce cam değişimi yerine panelli ekran değişimi yapılarak ilerleyen zamanlarda ortaya çıkması mümkün olan sorunlar için en başından kalıcı çözümler sunulur. Servisimizde telefon ekranlarında yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi yapılır ve böylece sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların önüne geçilmiş olur.

Siz de ekranı kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiği arızalan telefonlarınızı hemen servisimize getirin ve sizlere deneyimli ve uzman çalışanlarımız ile hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Bizimle ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulabilir ve telefonlarınızı eskiden olduğu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap