Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

tarafından
5
Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

ÖZET : Huawei P20 Lite Ekran Değişimi teknik servisimizde maksimum 25 dakika da göz önünde yapılıp teslim edilmektedir. Tüm işlemler sonrasında 6 aylık garanti belgesi vermektedir. Son olarak ise bir adet ekran koruyucu ile beraber yolcu edilmektedir.

Huawei P20 Lite ekran değişimi nasıl yapılır

Huawei P20 Lite ekran değişimi için teknik servisimize getirdiğiniz telefonunuz ilk olarak huawei uzmanı ekibimiz tarafından incelemeye alınır başka bir sorunu olup olmadığına bakılır bir sorun yok ise ardından ekran değişimi işlemine geçilir. Ekran sökülür ve yeni ekran takılır takılan ekran kullanıcıya gösterilir onaylar ise ekran takılıp test aşamasına geçilir. Test aşamasında dokunmatik %100 verimli çalışır ise ekran müşterimize verilip teslim edilir.
Tüm bu olanlar gözünüzün önünde olduğu için büyük bir avantaja sahip olduğunuzu söylemek mümkün. Uygun fiyata uygun ekran taktığımız için +1200 yoruma sahip Türkiye’nin en çok yoruma sahip teknik servisi olmaktan gurur duymaktayız.

Huawei P20 Lite ekran değişimi hakkında bilmeniz gerekenler

Huawei P20 Lite ekran değişimi kesinlikle huawei uzmanı kişiler tarafından değiştirilmesi gereklidir aksi taktirde ekran’da piksel kaybı, sarı lekeler, beyaz noktalar oluşup kalıcı hasar verebilirler. Bundan dolayı Huawei ekran değişimini kesinlikle uzman kişiler ile göz önünde değiştirmeniz gerekmektedir. Teknik servisimizde huawei uzmanı ekip arkadaşlarımız ile birlikte p20 lite ekran değişimini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Her şeyin göz önünde yapıldığı için hiç bir soru işareti kalmadan yaptırma şansına sahipsiniz.

Güncel 2019 Huawei P20 Lite ekran değişimi fiyatı 

2019 Yılının başlangıcı ile ekran değişimi fiyatlarının en güncel haline gelmesi için güncel 2019 huawei p20 lite ekran değişiminin fiyatı 269 TL olarak güncellemiş bulunmaktayız. En uygun fiyata huawei p20 lite ekran değişimi ile en kaliteli hizmetden dolayı müşteri memnuniyetini %100’de tutmayı başarmaktayız.

Diğer güncel huawei ekran değişimi fiyatları

Huawei P20 Pro ekran değişimi 1499 TL
Huawei Mate 8 ekran değişimi 339 TL
Huawei Mate 9 ekran değişimi 319 TL

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM ?

Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin ING Bankın yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;

İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin ve ING Bankın yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Tel: 0532 414 82 90    –    0216 338 37 72
Whatsup: 0552 356 72 72
Adres: Boğa Heykeli Yanı Kadıköy/istanbul