1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Huawei Kasa Değişimi

Huawei Kasa Değişimi

featured

Huawei kasa değişimi işleminde özenle çalışılır. Telefonlar sevdiğimiz özel eşyalarımızdır. Bu yüzden görünüşüne ve kullanılabilirliğine dikkat ederiz. Bu konuda en önemli nokta telefonlarımızın kasalarıdır. Telefonumuzun %50’sinden fazlasını oluşturan telefon kasaları zamanla yıpranabilir. Huawei telefon kasaları değiştirilebilir parçalardır. Bu parçaları değiştirmek için yeterli bilgiye sahipseniz, kendiniz de değiştirebilirsiniz. Ancak yeterli bilgiye sahip değilsiniz bir Huawei servisinden yardım alınız.

Aksi takdirde telefonunuzun ömrünü kısaltabilir ya da tamamen bitirebilirsiniz. Elektronik hassas bir alandır. Dikkat, konsantrasyon ve özen gösterilmeyen çalışmalardan sonuç alınamaz.

Huawei Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei kasa değişimi yapmak istiyorsanız öncelikle sabırlı olmalısınız. Bu telefonlar yüksek mühendislik ürünüdür. Bu sebeple içlerinde birçok parça barındırırlar. Bu parçaların belli bir düzene göre sökülmesi ve toplanması gerekmektedir. Eğer gerekli düzen ve sabrı gösteremeyecekseniz bu işe hiç başlamanızı öneririz. İşe başlarken ilk etapta telefonunuzu kapatmalısınız. Ardından arka kapağın altında bulunan vidaları sökmelisiniz. Vidaları kaybolmayacak bir yerde veya bir mıknatıs üzerinde bulundurabilirsiniz.

Telefonunuzun türüne göre pena veya vantuz yardımıyla kasa kapağını sökmelisiniz. Ardından dikkatlice soketleri sökmeniz gerekmektedir. Bu işlemi tamamladıktan sonra içerideki vidaları sökmeye başlayın. İçerideki ve dışarıdaki vidalar farklı olacağından vidaları karıştırmayın. Daha sonra dikkatli bir şekilde parçaları kasadan ayırın.

Telefonunuzun kasasından ayırdığımız parçaları yeni kasaya monte edin. Bu işlemi yaparken sıralamaya dikkat edin. Söktüğünüz sırada takmazsanız parçalar oturmayacaktır. Düzgün oturmayan parçalar kasanın kapanmasına engel olur ve telefonunuzu düzgün birleştirmezsiniz.

Huawei Kasa Değişimi Hizmet Avantajları Nelerdir?

Huawei kasa değişimi hizmetleri için her zaman bizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz İstanbul’un her bölgesine ekip yönlendirmesi yapacaktır. Orjinaline en yakın kasa ile değişim yapılır. Bu konuda ekiplerimiz gerekli hizmetler konusunda eğitimler almaktadır.

Aklınızda soru işareti kalmaması için her konuda gözlerinizin önünde değişiklik yapıyoruz. Bunun yanı sıra hizmetlerimizde 6 aylık işçilik ve malzeme garantisi sunuyoruz. Amacımız bize güvenen değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Her zaman da bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra bizi seçen öğrencilerimize ve emeklilerimize %10 indirim sunuyoruz. Siz de hemen bize ulaşın, aklınızda hiç bir şey kalmasın.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. merhaba ekran değişimi işlemi göz önünde mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir