1. Ana Sayfa
  2. Genel

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi
+ - 0

Huawei Honor 9C ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden telefon servisimize gelin ve konusunda uzman tecrübeli teknisyenlerimiz ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde ise ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak herhangi bir şekilde düşüş yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri sunulur.
  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei Honor 9C ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla teknik servisimize göndermeniz ve ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede içerisinde gidermeniz mümkündür. Kargo ile bizlere ulaştırmış olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırmak için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel bir değişim hizmeti alın.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde her zaman deneyimli ve uzman ekibi ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyar. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Telefonlarınızda yer alan bilgileriniz sizler için büyük bir öneme sahipse sizler de servisimize gelebilir ve bizimle güvenilir bir değişim hizmeti alabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimiz siz müşterileri için her zaman titiz ve profesyonel bir işçilik ortaya koyar. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Honor 9C Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde ekran değişimleri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için dilediğiniz her an servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında herhangi bir ekran sorunu yaşamanız halinde ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra daima uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda sektör bünyesinde en ucuz ekran değişini yapan firmalardan biridir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlar karşısında sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan sizler de değişim ardından kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından cep telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap