1. Ana Sayfa
  2. Blog

Honor 9 Lite Ekran Değişimi

Honor 9 Lite Ekran Değişimi
+ - 0

Honor 9 Lite ekran değişimi hizmetleri için siz de bizi tercih edin ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri en kısa süre içerisinde çözelim. Telefon ekranlarının sizler için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen firmamız, karşı karşıya kaldığınız ekran sorunlarında sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunar. Ayrıca firmamızda honor 9 lite dokunmatik ekran değişimi yerine her zaman komple ekran değişimi ile hizmet verilir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda ekranlarda karşılaşmanız mümkün olan sarı leke ve beyaz nokta gibi problemlerin de önüne geçilmiş olur.

Honor 9 Lite ekran değişimi konusunda siz de her zaman bizimle kaliteli hizmetlerin tam ortasında yer alabilirsiniz. Çünkü telefon servisimizde yapılan tüm işlemler alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanında honor 9 lite ekran değişim fiyatı konusunda servisimiz sektörün en doğru adresidir. Bizimle oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmeti alabilir ve düşük maliyetler ile ekranlarınızda yaşadığınız problemleri kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece servisimizi aramak ve sonrasında ekran değişimi hizmeti talep etmek kadar kolaydır.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi İçin Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Ekran değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri alanında uzman bir teknik servisten hizmet almaktır. Çünkü telefonlar için ekranlar oldukça hassas bir donanım olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden ekran değişimi yaptırmak isteyenlerin öncelikle bazı önemli noktalara dikkat etmesinde yarar vardır. Servis kalitesi kadar serviste sunan diğer hizmetler de önemlidir. Servis çalışanlarından değişim sırasında yapılan işlemlere kadar pek çok noktaya dikkat edilmesi gerekir. Bu doğrultuda sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çaba gösteren firmamızda ekran değişimi hizmetleri ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

  • Firmamızda ekran değişimi hizmetleri serviste yoğunluk olmadığı sürece yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde yapılır.
  • Ayrıca alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile ekran değişimi hizmetleri verilir.
  • Telefon servisimiz ekran değişimlerini 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapar.
  • Telefonlar ekran değişimi öncesinde veya ekran değişimi yapıldığı anda sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler zarar görmez.
  • Telefonlara yeni takılan ekran birtakım testler ve kontrollerden geçirildikten sonra müşteriye teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimleri konusunda firmamız her zaman orijinale en yakın Honor ekranları ile çalışır.
  • Ekran değişimi esnasında yapılan tüm işlemler müşteri yanında ve gözü önünde yapılarak tüm sürecin yakından takip edilmesine imkan tanınır.
  • Servisimiz kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapar ve yaklaşık olarak 3 iş günü içinde ekran değişimleri yapılarak telefonlar kargo yolu ile müşterilere teslim edilir.
  • Diğer yandan müşteri adresinde de ekran değişimi hizmeti veren firmamız, servisimize kadar gelemeyen müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunar.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Honor telefon modellerinde ekran değişimleri genelde ekran üzerinde oluşan arızalar nedeniyle yapılır. Darbe alan ya da yüksek bir yerden düşen telefonların ekranı çatlayabilir ya da kırılabilir. Ayrıca suya düşen ya da sıvı ile temas eden telefonların dokunmatik ekranında da çeşitli problemler meydana gelebilir. Ekranlarda yaşanan bu ve buna benzer sorunlar ekran değişimi yapılmasını gerektirir. Ayrıca ekran değişimi yapılmadan da bu tür sorunlar karşısında telefon ekranlarını sağlıklı bir şekilde kullanmak pek de mümkün olmaz.

Honor 9 Lite Ekran Değişimi İçin Profesyonel Kadro

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, Honor model telefonlarınızda yaşadığınız tüm ekran sorunlarında sizlere hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Ekran değişimi hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet sunan firmamız, son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışır. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen siz müşterilerimizin yanında ve gözü önünde yapılır. Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca değişim öncesinde ya da değişim yapılırken telefonlarınız hiçbir şekilde sıfırlanmaz. Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlar arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve siz de bizimle hızlı ve kaliteli çözümlere imza atın.

Yorum Yap