1. Ana Sayfa
  2. Genel

Honor 7X Ekran Değişimi

Honor 7X Ekran Değişimi
+ - 0

Honor 7X ekran değişimi konusunda birtakım bilgiler vereceğimiz bu yazımızda sizler de ekran değişmleri ile ilgili pek çok detaya ulaşabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında ekran değişimleri hassas bir işlem süreci olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden ekran değişimlerinde her zaman profesyonel kişilerden yardım almak gerekir. Honor 7x akıllı modellerde ekran değişimlerini kaliteden ödün vermeden gerçekleştiren servisimiz, alanında uzman ve deneyimli personeller ile çalışır. Bunun yanında servisimizde her zaman komple ekran değişimi yapılır. Yani honor 7x dokunmatik değişimi gibi ekranda tek bir parça değiştirilmez. Yapılan değişim ile iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel birlikte değişmiş olur. Uzmanlarda aynı şekilde erkan değişiminin bu şekilde yapılması gerektiğini belirtmektedir.

Honor 7X ekran değişimi ihtiyaçlarınızda farklı kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilir, isterseniz de bulunduğunuz konumun adresini tam olarak bildirerek sizlere yerinde ekran değişimi hizmetleri vermemizi sağlayabilirsiniz. Eğer servise gelecek kadar zamanınız yoksa hemen adresinizi bildirin ve size ulaşarak ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderelim. Tabi aynı zamanda bu değişimi oldukça uygun fiyat aralıkları ile yaptığımızı da belirtmek isteriz. Teknik servisimizde honor 7x ekran fiyatı konusunda oldukça uygun fiyat aralıkları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde uygun fiyatlarda kaliteli bir ekran değişimi hizmetine de dahil olma fırsatını elde edersiniz.

Honor 7X Ekran Değişimi Sırasında Verilen Hizmetler

Honor 7X ekranlarda diğer telefonlarda olduğu gibi farklı nedenlere bağlı olarak sorunlar ortaya çıkabilir. Genelde ekran sorunlarına neden olan etmenler arasında telefonun suya düşmesi ya da suyla teması, yüksek bir konumda düşmesi ya da herhangi bir şekilde darbe alması yer alır. Bunun yanında dokunmatik panelde çeşitli donanımsal arızalara bağlı olarak da ekran problemleri yaşanabilir. Ortaya çıkan ekran sorunlarında ise en etkili ve aynı zamanda kalıcı çözüm yolu ekranın değiştirilmesi olur. Ancak ekran değişimlerinin alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Teknik servisimizde yapılan erkan değişimlerinde sektör içerisinde yıllardır çalışan ve uzman olan kişiler yer alır. Honor 7x telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde aşağıdaki şekilde yapılır;

  • Honor 7X telefonlarınızda ekran değişimleri 45 dakikalık bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Sadece servis yoğunluğuna bağlı olarak bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Kaliteden ödün vermeden ekran değişimi hizmeti verildiği için alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile değişimler yapılır.
  • Ayrıca firmamız 6 aylık parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri sunar.
  • Telefonlara ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında reset atılmaz ve bunun yanında içerisinde yer alan tüm bilgiler olduğu gibi kalır. Servisimiz bilgi güvenliği konusunda oldukça hassas çalışmalar yapar.
  • Değişim sonrasında yeni takılan ekranda birtakım testler ve kontroller yapılır. Eğer teflona yeni takılan ekranda bir sorun yoksa müşteriye teslim gerçekleşir.
  • Honor 7x ekranların değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekran seçenekleri kullanılır.
  • Telefon tamiri ya da parça değişimi gibi işlemler de dahil olmak üzere tüm süreç müşterinin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Ayrıca kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmeti veren servisimiz, toplamda 3 iş günü içerisinde ekran değişimini yaparak telefonu kargoya verir ve herhangi bir sorun yaşanmadan sizlere ulaşmasını sağlar.

Honor 7X Ekran Değişimi Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olarak siz müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda konusunda uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Telefonların ekran değişiklerinde hiçbir aman içinde yer alan bilgilerin silinmesine izin vermez ve bunun yanında ekran değişimi yaparken telefonları sıfırlanmaz. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile müşterilerini güvence altına alan firmamız, verilen hizmet sonrasında aynı sorunlar yaşanması halinde tekrar ücretsiz destek sunar. Uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmeti verilen firmamızda her zaman orijinal ya da orijinale yakın ekranlar le ekran değişimi yapılır. Eğer si de ekran değişimlerinde hem uygun fiyat hem de profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla aman kaybetmeden hemen bizi arayın ya da servisimize kadar gelerek yapılan çalışmaları daha yakından görün.

Yorum Yap