1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Hakkari Ekran Değişimi

Hakkari Ekran Değişimi
+ - 0

Hakkari ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlar için hızlı çözümler bulabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile ekran değişimleri yapan firmamız, sizlere son teknoloji ekipmanlar ile yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Hakkari ekran değişimi ile sizler de aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Teknik servisimize gönderdiğiniz telefonlarınızın ekran değişimleri oldukça kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Hakkari garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefon ekranlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilirsiniz. Üstelik ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Hakkari

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Servisimizde iPhone ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunların yanı sıra ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği sorunlarını Hakkari garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Hakkari

Samsung akıllı telefonlarda ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapar. Bunun yanında her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile hizmet verir. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda Samsung ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmet verir. Sizler de garantili ekran değişimi Hakkari ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara hızlı çözümler getirebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile değişim yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Hakkari

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez. Ekran değişimi yapılmasının ardından ise yeni ekranlarınızda bazı testler gerçekleştirilir. Testler sonucunda ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayının alınmasının ardından teslimat yapılır.

Huawei Ekran Değişimi Hakkari

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanır. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Diğer yandan ekran değişimlerinde ön cam yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet veren teknik servisimiz, sizlere her zaman kaliteli bir işçilik sunar. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefonlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca bu şekilde telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Yorum Yap