1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Gümüşhane Ekran Değişimi

Gümüşhane Ekran Değişimi
+ - 0

 

Gümüşhane ekran değişimi alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile siz müşterilerine hizmet verir. Ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanların yanı sıra steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir. Genel olarak bakıldığında teknik servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılı.
  • Bunun yanında garanti kapsamında hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Gümüşhane ekran değişimi hizmetleri ile sizler de cep telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kargo ile telefonlarınızı servisimize göndermek ve bunun ardından ekran değişimi tamamlanan telefonlarınızı kargo ile teslim almaktır. Servisimizde tüm kargo ücretleri ise firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunların yanı sıra telefonlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği sorunları için teknik servisimizde garanti kapsamında hizmetler verilir. Sizler de Gümüşhane garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözümler getirebilirsiniz.

 

 

iPhone Ekran Değişimi Gümüşhane

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler ala silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi sonrasında aynı zamanda yeni ekranlarınız kontrol edilir ve buna göre herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Telefonlarınız teslim edilmeden önce mutlaka sizlerin de kontrolü sağlanarak teslimat yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Gümüşhane

Smsung ekran değişimlerinde sizlere garanti kapsamında hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlara Gümüşhane garantili ekran değişimi ile hızlı ve kaliteli çözümler bulabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Gümüşhane

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, ekran değişimleri en geç 60 dakika sonunda tamamlanır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında ekranlarınız kontrol edilir ve sonrasında teslimat gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara sizler de garantili ekran değişimi Gümüşhane ile hızlı çözümler bulabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Gümüşhane

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Sizler de erkan değişimlerinde uygun fiyatlı çözümlerin yanı sıra kaliteli bir hizmet arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ay da zarar görmez. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu şekilde telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerden geçirilir ve eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Yorum Yap