1. Ana Sayfa
  2. Blog

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi
General Mobile Batarya Değişimi
+ - 0

Cep telefonları hayatımızın her anında kullandığımız ürünlerdir. Bu telefonların pil ömrünün dolması durumunda batarya değişiminin yapılması gerekir. Bu değişim telefonun eski verimine kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda telefonun uzun süre kullanılmaya devam etmesine yardımcı olur. Servisimiz bu sebeplerle Kadıköy’de General Mobile batarya değişimi hizmeti verir. Pil ömrü biten bataryaların değişimi bu alanda uzman personelimizin çalışmalarıyla yapılır. Bataryaların değişimine ihtiyaç duyanlar için servisimiz haftanın tüm günlerinde de açıktır. Bu sayede General Mobile bataryalarında sorun yaşayanlar değişim için hafta içini beklemek zorunda kalmaz.

General Mobile Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarının batarya değişimleri model dikkate alınarak gerçekleştirilir. Modele bağlı olarak bataryanın bulunduğu yer alanında uzman ekip çalışanımızca açılır. Bu esnada telefona zarar vermeyecek malzemelerden yararlanılır. Açılan telefondan batarya çıkarılır ve yerine modele uygun olan yeni batarya takılır. Sonrasında da açılan telefon doğru bir şekilde kapatılır. Bataryanın telefonu çalıştırıp çalıştırmadığının kontrolü yapılarak telefon sahibine teslim edilir.

Bataryalarını değiştiren müşterilerimiz servisimizden 6 ay batarya garantisi alırlar. Bu garanti kapsamında bataryalarını kullanmaya başlarlar ve garanti süresi içerisinde yaşanan sorunlarda servisimize gelerek destek talebinde bulunabilirler. Bataryanın değişiminde ayrıca işlem garantimizde bulunduğundan istenmeyen sorunlar yaşanmaz.

General Mobile Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Pil ömrünü tamamlayan General Mobile akıllı telefonlarda batarya sorunları ortaya çıkmaya başlar. Bu sorunların büyümesi ve zamanında çözülmemesi telefonun tamamen bozulmasına veya yüksek ücretli tamir ücretlerinin ödenmesine neden olur. Bu nedenle sorun yaşamaya başlayan bataryanın değiştirilmesi gerekir. Bataryaların değişmesinin gerektiği yaşanan sorunlarla anlaşılabilir.

  • Bataryada şişme meydana gelmesi
  • Akıllı telefonun beklenmedik anlarda kapanması
  • Telefon kullanılırken çok fazla ısınması
  • Şarj edilen telefonun şarjının hemen bitmesi
  • Akıllı telefonun işlem yapma konusunda yavaşlaması

Yaşanan bu sorunların sürekli olarak tekrar etmeye başlaması bataryanın kullanım süresinin tamamlandığını ve servislerden yararlanarak değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Böyle sorunlarla sıkça karşılaşmaya başladıysanız vakit kaybetmeden servisimize gelmelisiniz.

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Kadıköy’de telefon batarya değişimi üzerine hizmet veren firma olarak fiyat politikamızın ekonomik olmasına özen gösteriyoruz. Ekonomik fiyatlarımızdan sizin de memnun kalacağınızı umuyoruz. General mobile telefonlarınızın batarya değişim fiyatı olarak 75-300 TL aralığında bir fiyat belirliyoruz. Model bazlı fiyat tarifemizi ise telefonla aldığımız sorularda ve servisimize geldiğinizde net bir şekilde size bildiriyoruz.

Ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz hakkındaki yorumları Google Haritalar’da firmamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Bu sayede olumlu yorumlarda en yüksek yorum oranının bizde olduğunu görebilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Ekibimizin alanında deneyimli olması batarya değişim işlemlerinin uzun süre geçmeden gerçekleşmesini sağlar. Bataryaların değişimi maksimum 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Ancak elemanlarımızın elinde başka telefon olması veya siparişlerin yoğun olması gibi nedenlerle telefonun teslim alınması sonrasında hemen değişim gerçekleşemez. Bu durumlarda 1-2 saat kadar beklemek gerekebilir. Ne kadar beklemeniz gerektiği size ekibimizce bildirilir ve bataryanız değişene kadar servisimizde ağırlanabilirsiniz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Kullandığınız General Mobile cep telefonlarınız kişisel veya kurumsal dosyalarınızı içeriyor olabilir. Bu durumda bataryanızın değiştirilmesiyle bilgilerinizi kaybedip kaybetmeyeceğinizi merak edebilirsiniz. Deneyimli telefon servisimizin yaptığı batarya değişim işlemi sırasında telefonunuzdaki belgeler silinmez. Resim, dosya veya müzik gibi tüm verileriniz bize teslim ettiğiniz şekilde kalır. Değişim işlemimiz sizin yanınızda gerçekleştiği için fotoğraflarınızın veya diğer verilerinizin kopyalanması gibi bir durum söz konusu olmaz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Cep Telefonlarında Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Kadıköy Cep Dünyası batarya değişimi garantili olarak verdiğimiz bir hizmettir. Bataryanızı değiştirdiğimizde 6 aylık garanti hakkına sahip olabilirsiniz.

Batarya Değişimi İçin Telefonumu Servisi Bırakmam Gerekir Mi?

Telefonlarınızın bataryasının değişmesi için telefonunuzu genel olarak bize bırakmanız gerekmez. Siz beklerken değişim gerçekleştirilir. Servisimizde değişimin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Ancak bu süreyi beklemek istemezseniz veya zamanınız yoksa telefonunuzu bırakıp işlem sonunda geri alabilirsiniz.

Cep Telefonumun Bataryası Değişirken İzlemem Mümkün Mü?

General Mobile cep telefonlarınızın bataryaları servis elemanlarımız tarafından değiştirilirken değişim anının izlemeniz mümkündür. Değişim işlemimiz sizlerin yanında yapılır ve işleme tanıklık edebilirsiniz. Servisimizde değişimin gerçekleşmesi için kullandığımız gizli bölme yoktur.

 

Yorum Yap