1. Ana Sayfa
  2. GM

General Mobil Gm 20 Pro Ekran Değişimi

General Mobil Gm 20 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

General Mobile Gm 20 Pro Ekran Değişimi ve sorunlarını tüm detaylarıyla ele aldık. Telefon teknolojisi hızla gelişse de telefonların darbelerine karşı herhangi bir çözüm maalesef üretilemiyor. General mobile telefonlarda da cihazın elinizden düşmesi sonucu maalesef kötü sonuçlar kaçınılmaz olmaktadır.

Firmamıza gm 20 pro kullanıcıları tarafından ulaşan en çok yaşanna problem ise gm 20 pro ekran kırılması. Ekran kırılınca sanal alem ile olan bağın kısa bir süre yok olması bile internetten hemen ekran değişimi için bilgi alma ihtiyacı doğuruyor. En güvenilir cep telefonu tamir servisi olan firmamız bu güvenilirliği göz önünde ekran değişimi ile sağlamaktadır. Yani siz kırık ekranlı gm 20 pro cihazınızı getirdiğinizde onarım işlemlerini yeni ekranın takılıp sizlere teslim edilmesine kadar tüm işlemleri birebir izlemektesiniz.

Gm 20 Pro Ekran Tamiri Hizmetleri

Firmamız tarafından General mobile Gm 20 pro gibi tüm cep telefonların ekranlarında meydana gelen çizik, çatlak ya da kırık durumları kısa süre içerisinde ortadan kaldırılarak; telefonların ilk günkü görüntüsüne sahip olmasını sağlıyoruz. Cep telefonu onarımı konusunda oldukça başarılı işler çıkarmasıyla bilinen firmamız; tamir konusunda telefon sahiplerine güvence vererek; istedikleri zaman zarfında sorunsuz bir biçimde teslim alabilirsiniz.

Gm 20 Pro telefonlarına dair ekran tamirlerini gerçekleştirecek olan General mobile uzman teknisyenlerimiz sayesinde söz konusu tamir işlemi en fazla 40 50 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bu hızlılıktan tatmin olan telefon kullanıcıları; aynı gün içerisinde telefonlarını yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz..

General Mobile Gm 20 Pro Ekran Değişimi Güvenebilir Miyim ?

Ekran tamiri konusunda seçkin bir konumda yer alan firmamız; sorunlu telefonlara sahip olan kullanıcıların tüm isteklerini gerçekleştirme konusunda adından söz ettirmektedir. Cep Telefonu ekran tamiri sürecini sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebilmesinden ötürü; herkesin takdirlerini toplamaya devam etmekteyiz. Kullanıcıları fazlasıyla memnun eden Gm 20 Pro ekran değişimi işlemleri; firmamız tarafından kusursuz bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Telefonların herhangi bir sorunla karşı karşıya gelmemesi adına firmamız tarafından güvence verilerek; herhangi bir hasar alması durumunda da karşılanmasına dair garantiler verilmektedir. Bundan ötürü de tüm müşterilerin güveniyle beraber işlemlere başlanarak; kısa bir zaman zarfında telefonların çalışır durumda tesliminin sağlanması söz konusu olan bir gelişmedir. Cihazın firmamızda bulunduğu sürece General mobile uzmanlarımız tarafından cihazlarınızı profesyonel bir onarım sürecine almaktayız.

General Mobile Gm 20 Pro Ekran Tamiri İletişim

General Mobile Gm 20 Pro gibi akıllı telefonların ekranlarında var olan sorunları gidermek adına firmamızla iletişim kurmak cihazınızda oluşacak işlemler ve fiyat bilgisi için yararınıza olacaktır. Acil ekran tamiri işlemlerinden yararlanacak olan kesimin; gerek elden teslim, gerekse de kargo aracılığıyla telefonlarını iletmeleri mümkündür. Telefonlarında var olan sorunları açıklamaları durumunda da aynı gün teslim edilmesi ve kargoya verilmesi durumu muhtemel olacaktır.

Cep telefonunuzun durumu hakkında konuşmak veya bilgi almak amacıyla müşterilerin açık Kadıköy’deki merkezi konuma sahip adresimize ve telefon numaralarımıza kolaylıkla ulaşması söz konusudur. Böylelikle tam olarak aradıkları ekran tamiri işlemlerini gerçekleştirmek adına da adımlar atarak; eski telefonlarına kavuşacaklardır.

Gm 20 Pro Teknik Servis Hizmetlerimiz

Gm 20 Pro cihazlarda sadece ekran değişimi değil diğer türlü yaşadığınız sorunda bize ulaşabilir detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler genel olarak

Gm 20 Pro Batarya değişimi,
Gm 20 Pro Şarj soketi değişimi,
Gm 20 Pro Kapak Değişimi,
Gm 20 Pro Kasa Değişimi,
Gm 20 Pro Anakart Tamiri,
Gm 20 Pro Mikrofon Değişimi,
Gm 20 Pro Arka Kamera Değişimi,
Gm 20 Pro Ön Kamera Değişimi,
Gm 20 Pro Hoparlör Değişimi
gibi her onarımı en kısa süre içinde general mobile teknkik servis uzmanları tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Google Adres Tarifi İçin Tıklayın

Telefon: 0216 338 37 72 / 0552 356 72 72 – WhatsApp Destek Hattı: 0552 356 72 72

Çalışma Saatlerimiz: Her gün 09.30 – 22.30 arası açığız.

Dilerseniz Google Haritalar‘dan Müşteri Yorumlarımızı İnceleyebilirsiniz.

Teknobest™ ayrıcalıklarından yararlanın

  1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
  2. Ekran Koruyucu Hediye
  3. Öğrencilere %10 İndirim
  4. En Ucuz Fiyat Garantisi
  5. Moto-Kurye Hizmeti
  6. Ücretsiz Kargo Hizmeti

Yazar Hakkında

Yorum Yap