1. Ana Sayfa
  2. Blog

Garantili Ekran Değişimi Servisi

Garantili Ekran Değişimi Servisi
+ - 0

Garantili Ekran Değişimi Servisi; Akıllı telefonlarda sıkça görülen sorunlardan biri olan ekran problemler, kimi zaman çatlama ya da çatlama kimi zaman ise dokunmatik panel arızaları ile gündeme gelmektedir. Telefon ekranlarında meydana gelen problemlerin genel olarak ekran değişimi ile çözüme ulaştırıldıklarını ise söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle ekran değişimi yaptırmak isteyenlerin öncelikle bazı püf noktaları bilmesi ve buna göre hareket etmesi gerekir. Tabi aynı zamanda fiyat konusunda da en uygun ekran değişimi ile hizmet almak ve yüksek ücretler ödeyerek değişim yaptırmamak önemlidir. Ayrıca ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken başka bir konu ise garanti kapsamında verilen hizmetler olmaktadır.

Garantili ekran değişimi servisi kullanıcıların aldıkları hizmet karşısında güvence altında olmalarına yardımcı olur. Bu yüzden firmaların genelde ekran değişimleri için parça ve işçilik garantisi ile hizmet verdiklerini belirtmek mümkündür. Eğer ekran değişimi yapılacak ise garantili hizmet veren firmaların tercih edilmesi ve değişim sonrasında benzer sorunlara karşı önlem alınması gerekir. Parça ve işçilik garantisi ile hizmet alınması halinde ekran değişim sonrasında aynı sorunları ortaya çıkması tekrar ücretsiz hizmet alınmasına olanak sağlar.

Garantili Ekran Değişimi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran değişimi için seçilen firmaların her zaman garanti kapsamında hizmet verenlerden seçilmesi önemlidir. Çünkü garanti kapsamında alınan hizmet müşterileri aldıkları hizmet içerisinde güvence altına alır ve bunun yanında ekranlarında bir daha sorun yaşamaları halinde ücretsiz tekrar ücretsiz destek almalarına olanak sağlar. Bu nedenle eğer telefon ekran değişimi hizmeti almak için servis arayışına girdiğinizde sizlere garantili ekran değişimi hizmetleri sunması gerektiğini göz ardı etmeyin ve tercihinizi buna göre yapın. Ayrıca garantili hizmetlerin yanında sizlere aşağıdaki avantajları da sağlaması yine seçeceğiniz firma konusunda belirlediğiniz kriterler olabilir.

  • Her şeyden önce tercih edilen firmanın hızlı v güvenilir bir hizmet verip vermediği araştırılmalıdır.
  • Bunun yanında telefonda yer alan bilgilerin güvenliği sağlayan ve bu bilgilere hiçbir şekilde zarar verilmeyen bir iş akışı gerçekleştirilmelidir.
  • Ekran değişiminde orijinal ve orijinale yakından ekranlar kullanan bir firma ile çalışmak her zaman için avantaj sağlar. Çünkü yan sanayi ekranlar hem uzun ömürlü olmaz hem de beklenmedik anda aynı sorunları gün yüzüne çıkmasına neden olur.
  • Ayrıca ekran değişiminin deneyimli ve tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. İşini bilen ve kaliteli işler çıkaran personeller, ekran değişiminde farklı sorunların ortaya çıkmamasını sağlar.
  • Bunların yanında ekran değişiminin sizin yanınızda yapılması dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Eğer aklınızda telefonun diğer aksamlarına karşı bir şüphe oluşmasını istemiyorsanız, ekran değişiminin gözünüzün önünde yapılmasına dikkat edin.
  • Bunların yanı sıra dikkat edilmesi gereken başka bir önemli husus ise parça ve işçilik garantili bir ekran değişimi hizmeti almaktır. Bu konuda en az 6 ay süre ile işçilik ve parça garantisi altında değişim yapan firmalar bulunur. Kendinizi güvence altına alarak ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, siz de garantili hizmet veren firmalardan birini tercih etmeyi unutmayın.
  • Diğer yandan ekran değişimlerini sizler için daha ayrıcalıklı hale getirerek müşteri adresinde ve kargo ile değişi yapan firmalar da bulunur. Bu firmalar ile yapılan ekran değişimlerinde firmanın bulunduğu adrese kadar gitmenize gerek kalmaz. Ya firma size gelir ya da siz telefonunuzu kargo ile firmaya göndererek ekran değişimin yapma imkanın sahip olursunuz.

Ekran Değişiminde Garantili ve Güvenilir Hizmetler

Siz de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırılma, çatlama ya da dokunmatik ekran arızası gibi durumlarda firmamızı tercih edebilir ve garanti kapsamında sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile ekran değişimlerinizi oldukça kısa bir süre içerisinde yapılır ve bunun yanında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla zarar görmez ya da silinmez. Bu nedenle dilediğiniz her zaman bizi tercih edebilir ve profesyonel hizmetlerimizi daha yakından görebilirsiniz. Telefon modeliniz ne olursa olsun, firmamıza gelebilir ve ekran değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Samsung ekran değişimi başta olmak üzere tüm marka ve model telefonlar için ekran değişimi sunan firmamız, sizlere aynı zamanda garantili parça ve işçilik ile yardımcı olur ve değişim hizmetlerinde sizi garanti altına alarak hizmet verir.

Yorum Yap