1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Eskişehir Ekran Değişimi

Eskişehir Ekran Değişimi
+ - 0

Eskişehir ekran değişimi için bizi tercih etmeniz halinde servisimiz siz müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimleri ise her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Değişim sırasında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi hizmetleri parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Eskişehir ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızı kargo yoluyla bizlere göndermeniz ve ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Teknik servisimize ulaşan telefonların ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır ve ardından kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de Eskişehir garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran sorunlarınızdan kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Eskişehir

iPhone ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlar için hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde gerçekleştirilen iPhone ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ve steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca tüm ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Daha sonra telefon ekranlarınız kontrol edilir ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Eskişehir

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara sizler de Eskişehir garantili ekran değişimi sayesinde çözüm getirebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis teknik servis odalarında işlem yapar. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ve deneyimli ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar.

Xiaomi Ekran Değişimi Eskişehir

Xiaomi telefonların ekran değişimleri için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız, tüm ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez.

Diğer yandan teknik servisimiz tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları garantili ekran değişimi Eskişehir ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sorunsuz bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Eskişehir

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de servisimize gelin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni alanında uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve bir an önce profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Yorum Yap