1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Erzurum Ekran Değişimi

Erzurum Ekran Değişimi
+ - 0

Erzurum ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Erzurum ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda telefonlarınızı servisimize göndererek de ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunu cep telefonlarınızın ekranları en kısa sürede değiştirilir ve bunun ardından yine kargo ile sizlere geri teslim edilir. Ayrıca ekran değişimlerinin kargo ile yapılması halinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de Erzurum garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Erzurum

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde telefonlarınızda ekran değişimleri yapabilmek adına en uygun ortam oluşturulur.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri için garanti kapsamında hizmetler sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için Erzurum garantili ekran değişimi ile sizler de istenen sonuçlara ulaşabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile telefon ekranlarınızdaki sorunları giderebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Erzurum

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız, ekran değişimlerinde orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özelliklerin tamamı eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz Samsung telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez. Bu konuda bizlere güvenebilir ve telefonlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Erzurum

Xiaomi akıllı telefon modellerinin ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Teknik servisimizde Xiaomi ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlar için garantili ekran değişimi Erzurum ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Erzurum

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile kaliteli ve kalıcı çözümler ortaya koyan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapar. Ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca ekran değişiminin panelli olarak yapılması telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların yaşanmasının önüne geçer.

Yorum Yap