1. Ana Sayfa
  2. Genel

En İyi Telefon Temizleme Yöntemi

En İyi Telefon Temizleme Yöntemi
+ - 0

En iyi telefon temizleme yöntemi konusunda detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız, sizler de hazırlamış olduğumuz bu yazımız ile telefonlarınızda istenen performansı sağlayabilir ve aynı zamanda gereksiz uygulama ya da bildirimlere bir son verebilirsiniz. Akıllı telefonlar genel olarak çok fazla uygulamanın kurulu olduğu ve aynı anda çalıştırıldığı mobil cihazlar olarak karşımıza çıkar. Uygulama takibinde yaşanan sıkıntılar ise telefona kurulan ya da açılan uygulamaların hafıza ve bellek konusunda sorunlar meydana gelmesinde etkili olur. Bu yüzden kullanıcılar Android gereksiz dosya temizleme veya silme programları ile yaşadıkları soruna çözüm bulmaya çalışır.

En İyi Telefon Temizleme Yöntemi Nedir?

Telefonları temizlemek için en etkili yöntemlerden biri özel olarak oluşturulan yazılımlardan yararlanmaktır. Pek çok telefon temizleme yazılımı ile depolama alanını genişletmek ve telefon hızını yükseltmek mümkündür. İnternet üzerinde en iyi telefon temizleme programı 2020 şeklinde bir arama yapılarak bu yazılımlardan biri ya da bir kaçına ulaşmak mümkündür. Genel olarak telefon temizleme konusunda etkili olan programlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Clean Master
  • Droid Optimizer
  • Go Speed
  • NoxCleaner
  • Ace Cleaner
  • Hi Security
  • Norton Clean

Yukarıda yer alan listede telefon temizlemek için en çok tercih kullanılan programlar bulunmaktadır. Bu programlardan bazılarının özellikleri ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar.

En İyi Telefon Temizleme Programı Clean Master

Telefonların temizlenmesi için kullanılan önemli programlardan biri de Clean Master uygulaması olarak karşımıza çıkar. Bu program ile telefonlardaki önemsi dosyaları temizlemek ve bunun yanında gereksiz uygulamaları kapatarak batarya ömrünü artırmak mümkündür. Ayrıca bildirim temizleyici özelliği de bulunan Clean Master, Game Master özelliği ile oyunların yüklenme hızını da artırıcı bir görev üstlenmektedir.

En İyi Telefon Temizleme Yazılımı Ace Cleaner

Ace Cleaner, her şeyden önce uygulamaların otomatik başlamasını engeller ve bunun yanında telefonlarda baştan sona optimizasyon yapılmasını sağlar. Ayrıca programda bulunan DND modu sessiz bildirimlerin alınmasına olanak sağlar. Diğer yandan Facebook için özel bir temizleme aracı olduğunu da belirtmekte yarar vardır.

Yorum Yap