1. Ana Sayfa
 2. Blog

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor
+ - 2

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor; Akıllı telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından ortay çıkabilen sorunlardan biri de touch id problemi olmaktadır. Genelde ekran değişiminde yapılan hatalar ya da ihmaller nedeniyle ön plana çıkan bu sorun, telefonda kullanıcı açısından güvenlik zafiyeti ortaya çıkarır ve bu nedenle kullanıcıların tercih etmediği bir süreç olma özelliği taşır. Ekran değişimi ile yaşann problemler, çoğu zaman iPhone 6 modellerinde meydana gelse de genelde iPhone modellerinde sık sık görülür. Hatta kullanıcıların iphone 6 parmak izi okuyucu çalışmıyor gibi şikayetler ile çeşitli forum sitelerinde yaşadıkları soruna çözüm aramaya çalıştıklarını söylemek yanlış olmaz.

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmama Nedenleri Nelerdir?

Ekran değişimi sonrası touch id çalışmıyor şeklinde bir sorun ile karşılaşan kullanıcıların öncelikle yaşadıklarını bu sorunun birtakım nedenlere bağlı olarak ortaya çıktığını bilmeleri gerekir. Böylece yaşadıkları soruna çözüm bulmaları daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Bir iPhone modelinde ekran değişimi ardından touch id çalışmıyor ise bunun nedenler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Ekran değişimi esnasında Home tuşunun da değiştirilmesi
 • Ekran değişimi yapılırken gerekli bağlantıların ihmal edilmesi
 • Erkan değişiminde yan sanayi ekran kullanılması
 • Touch id kullanımı sırasında parmağın temiz olmaması
 • Değişim esnasında touch id özelliğine zarar verilmiş olması
 • Touch id üzerine parmağın tam olarak yerleştirilmemiş olması

Ekran Değişimi Sonrasında İphone 6 Touch İd Tamiri

Eğer siz de iPhone 6 ya da diğer iPhone modellerinden birine sahipseniz ve ekran değişimi sonrasında touch id çalışmıyor diyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden firmamıza gelin ve sizlere iphone 6 touch id tamiri ve diğer iPhone modellerinin touch id problemlerinde yardımcı olalım. Firmamız siz müşterileri için konusunda uzman personel kadrosu ile hizmet vermesinin yanında garantili hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bu nedenle alanında uzman bir firma arıyorsanız, yapanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek ve iPhone touch id problemlerinizi bize bildirmenizdir. Bunun ardından çalışanlarımız en sakı süre içerisinde size profesyonel bir o kadar da kaliteli çözümler sunacaktır.

 • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 4 sene önce

  Herkese tavsiye ederim, güvenilir bir teknis servis

 2. iphone x ekran değişimi ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.