1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Edirne Ekran Değişimi

Edirne Ekran Değişimi
+ - 0

Edirne ekran değişimi için sizler de alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren servisimize gelin ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler bulalım. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Teknik servisimizde ekran değişimleri genel olarak;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Edirne ekran değişimi siz müşterileri için kargo ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Ekranı kırık, çizik ya da çatlak telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Üstelik kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra Edirne garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişiminin ardından telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Edirne

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile gerçekleştirilir. Bu sayede dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun yanında ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Ekran değişiminin ardından da gerekli kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Edirne

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ekibi ile sizlere yardımcı olan teknik servisimiz, değişim hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimlerinde hızlı ve pratik çözümler ortaya koyar ve sizler için yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapar.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçalar değiştirilir. Böylece ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Edirne

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanları için yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Ekran değişiminde siz müşterileri için her zaman garantili hizmetler veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara Edirne garantili ekran değişimi sayesinde hızlı ve güvenilir çözümler bulabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Edirne

Huawei ekran değişimi konusunda siz müşterileri için alanında uzman bir kadro ile çalışan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunar. Huawei telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için garantili ekran değişimi Edirne ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Huawei ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunalım.

Yorum Yap