1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Düzce Ekran Değişimi


+ - 0

Düzce ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yardımcı olalım. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler eski performansına geri döner. Bunların yanı sıra teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Düzce ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu sayede ekranlarınızda meydana gelen sorunları giderebilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Düzce garantili ekran değişimi ile kısa sürece çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Düzce

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınızda alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile sizlere yardımcı olan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılarak hizmet verilir. Orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ev ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında mutlaka sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Düzce

Samsung garantili ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin, hızlı ve güvenilir çözümlerimize ortak olun. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Düzce garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Düzce

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında değişimler için daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Ayrıca teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefonlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Düzce

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de garantili ekran değişimi Düzce sayesinde ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan tüm değişimler orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmediği taktirde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

 

Yorum Yap