1. Ana Sayfa
  2. Blog

Dokunmatiği Bozulan Telefon Ne Kadara Yapılır?

Dokunmatiği Bozulan Telefon Ne Kadara Yapılır?
+ - 2

Dokunmatiği bozulan telefon ne kadara yapılır sorusunu sormaya başlayan kişiler, dokunmatiklerinde küçük te olsa sorunlar yaşamaya başlayan kişiler oluyor. Günümüzde telefonların kalitesinde yükselen bir grafik bulunurken ekran boyutları da buna paralel bir şekilde büyüyor. Ekran ebatlarındaki büyümeler fiyatları da etkilerken dokunmatiklerde yaşanan sorunların tedavisi oldukça zor olabiliyor.

Telefonların ekran boyutlarında ve sundukları görüntü kalitesindeki artış cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı konusunda hem firmaların hem de müşterilerin zorluk yaşamasına sebep olabiliyor. Firmamızda, tüm markaların ekran değişimleri gerçekleşirken dokunmatik ekranlarda yaşanan sorunlar 100 TL ile 2700 TL arasında değişen maliyetlere ortadan kaldırılabiliyor.

Dokunmatiğin Bozulması Neden Olur?

Dokunmatiği bozulan telefon ne kadara yapılır sorusunun yanıtını arayan kişiler, bir yandan bu sorunun tekrarlanmaması için nedenlerini araştırıyorlar. Telefonlarında kendi hatalarından dolayı bu sorun yaşanırsa tekrarlanmamasını sağlamak kullanıcılara çok büyük kazançlar sunabiliyor. Onarım merkezlerinde telefon ekran değişim fiyatı çok ucuz olmadığı için bir daha bozulmamasını sağlamak da önem arz ediyor. Telefonların dokunmatiklerinde yaşanan bu sorunlar;

  • Koruyucu ekran ya da kılıfların dokunmatiğe zarar vermesi,
  • Telefonların dışarıdan bir darbe alması,
  • Bataryalarda şişmelerin yaşanması sebebiyle dokunmatik ekrana baskı uygulanması,
  • Telefonda yer alan uygulamaların telefonu zorlayarak dokunmatik ekranın çalışmasını engellemesi,
  • Güncellemelerin eksik yapılması gibi sebeplerden kaynaklanıyor.

Firmamızda bu sebeplerin tamamı göz önünde bulundurularak araştırmalar gerçekleştirilirken olabilecek en ekonomik şekilde sorunların ortadan kaldırılması sağlanıyor.

Dokunmatiği Bozulan Telefonun Tamiri Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların ekranlarında ortaya çıkan sorunlarda her zaman ilk olarak onarım seçeneği devreye sokulmaktadır. Ekranların fiyatları son derece yüksek olabildiğinden onarım ile sorunun çözülmesi müşteriler için çok değerli olur. Bu doğrultuda işlerinde uzman olan ve her gün çok sayıda ekran incelemesi gerçekleştiren çalışanlarımız arızalar için telefonları kontrol ederek işe başlamaktadır.

Firmamıza telefonlarını getirerek dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir sorusunun yanıtını arayan kişiler, onarım aşamasında başarılı olunamaması durumunda ekranların değişimine ihtiyaç olduğunu öğrenecektir. Ancak bu aşamada da yalnızca dokunmatik ekran değişerek ekranların diğer bölümleri kalabilmektedir.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Öğrenci indirimi için öğrenci kartı göstermemiz gerekiyor mu?

  2. iPhone 6S şarj %50’deyken kapanıyor, sizce neden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.