1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Diyarbakır Ekran Değişimi

Diyarbakır Ekran Değişimi
+ - 0

Diyarbakır ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızalarını kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Telefon servisimizde ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır.
  • Değişim esnasında telefonlarınızda yapılan işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Diyarbakır ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kargo gönderim hizmetiyle de çözüm bulabilirsiniz. Telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bunun ardından kısa bir süre içerisinde değişimi yapılan telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra ekran değişimleri her zaman garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de telefonlarınızda yaşadığınız ekran sorunlarını Diyarbakır garantili ekran değişimi ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alarak kısa süre içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Diyarbakır

iPhone ekran değişimlerinde sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alan firmamız, sizlere her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Ekran değişimi hizmetlerinde garanti kapsamında çalışmalar yapan teknik servisimiz ile hızlı ve güvenilir ekran değişimlerine ortak olabilirsiniz. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları Diyarbakır garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Diyarbakır

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet sunulur. Bu şekilde telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz.

Ayrıca teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız sizlerin de incelemesi ardından teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Diyarbakır

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Siz değerli müşterileri için alanında uzman bir ekiple çalışan firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde çalışmalar yürütür ve bu nedenle telefonlarınızda bilgileriniz asla zarar görmez ya da silinmez.

Huawei Ekran Değişimi Diyarbakır

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çalışmalar ortaya koyan teknik servisimiz, siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler verir. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızaları garantili ekran değişimi Diyarbakır sayesinde kısa sürede ortadan kaldırılır. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.

Diğer yandan Huawei ekran değişimleri tamamen orijinale en yakın kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve değişimin hemen ardından yeni ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir. Yapılan kontroller sonrasında eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Yorum Yap