1. Ana Sayfa
  2. Genel

Cep Telefonu Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep Telefonu Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?
+ - 0

Cep telefonu ekran değişimi nasıl yapılır? merak ediyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olabilir ve süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cep telefonların son zamanlarda en çok öne çıkan sorunlarından biri ekran kırılmaları, çatlamaları ya da dokunmatik panel sorunları olmaktadır. Akıllı telefonlarda dokunmatik sorunları da aynı şekilde telefonun verimli bir şekilde kullanılmasını engellemekte ve bu nedenle sıkıntılı süreçler ortaya çıkmaktadır. Hatta birçok kullanıcının dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır? Gibi soru başlıkları ile sosyal platformlarda yaşadıkları bu soruna çözüm aramaktadır. Dokunmatik panel sorunları yazılım kaynaklı olabileceği gibi donanım kaynaklı da olabilir. Donanımdan kaynaklanan sorunlarda yapılması gereken en etkili çözüm ise ekran değişimi olmaktadır.

Cep telefonu ekran değişimi nasıl yapılır? Siz de bu konuda detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız, öncelikle sizlere ekran değişimi konusunda birtakım bilgiler vermek isteriz. Ekran değişimi genel olarak kısa süre içerisinde çözümler arasında yer alır. Ayrıca deneyimli ve tecrübeli personeller ile gerçekleştirilir ve değişim sırasında telefonlarda bulunan bilgiler asla silinmez. Bunun yanında uzman personeller tarafından gerçekleştirildiği için ekran değişimlerinde telefonların diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar verilmez. Tabi bunların yanı sıra telefon ekranı değiştirme kaç para dediğiniz duyar gibiyiz. Bu konuda ise ekranı değişecek olan telefonun marka ve modelinin öne çıktığını belirtmeden geçmeyelim.

Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Eğer siz de ekran değişiminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, sizlere bu hizmetin incelikleri konusunda birtakım bilgiler vermek isteriz. Çünkü ekran değişimi genel olarak titiz bir çalışma gerektirir. Çünkü son dönemlerde üretilen akıllı telefonlarda en önemli aksam ekranlardır. Bunun nedeni üretici firmaların her geçen gün ileri teknoloji ekranlar ile kullanıcılar karşısına çıkmasıdır. Hal böyle olunca ekranlar da oldukça önemli bir konuma gelmektedir. Şimdi sizlere telefon ekran değişimi ne kadar sürer? ve bunun yanında ekran değişiminin detayları nelerdir? Yardımcı olmaya çalışalım.

  • Akıllı telefonlarda ekran değişimi yaklaşık olarak 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır.
  • Ekran değişimi için servise gelemeyen müşterilere kargo gönderimi ya da kendi adreslerinde ekran eğişimi hizmetleri verilir.
  • Ekran değişimlerinde önemli olan başka bir husus, uzman personeller ile çalışmaktır. Bu nedenle konusunda uzman ve deneyimli personeller ekran değişimini yapar.
  • Telefonlar ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında sıfırlanma ve format atılmaz. Bilgi güvenliği açısından müşterilerin endişe duyacağı herhangi bir ek işlem yapılmaz.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra test ve kontroller ile yeni ekran üzerinde incelemeler yapılır. Aynı şekilde bu kontroller müşteri tarafından da gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrası ekran kalitesi telefonun sorun yaşamasından önceki haline döner ve gerçek kalite ortaya çıkar.
  • Firmalar değişimlerde farklı ekran alternatifleri sunar. Bunlar orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri olarak karşımıza çıkar.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler de ekran değişiminde ön planda yer alır. Ortalama 6 ay kadar süren bir süre ile garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucu ile yeni ekran benzer sorunlara karşı koruma altına alınır.

Akıllı Telefon Ekran Değişimi Garanti Kapsamında Mıdır?

Kullanıcılar tarafından merak edilen konulardan biri de garanti kapsamı olmaktadır. Akıllı telefonların ekran sorunlarında garanti kapsamında hizmet almak için ilk olarak dikkat edilmesi gereken konu ekranda oluşan arızasının kullanıcı kaynaklı olup olmadığıdır. Eğer sorun kullanıcı kaynaklı ise satıcı firma ekranı garanti kapsamında tamir etmez. Ancak arıza kullanıcı dışında farklı etkenlere bağlı olarak meydana geldiyse ekran değişimi ve buna benzer sorunlar garanti içerisine girer ve ücretsiz destek almak mümkün olur.

Akıllı Telefon Ekran Değişimi İçin Kaliteli Çözümler

Siz de akıllı telefon ekranlarınızda birtakım sorunlar yaşıyorsanız ve kaliteli çözümler ile yaşadığınız sorunu çözmek istiyorsanız, en kaliteli ekran değişimi bizi tercih edin. Firmamız, siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet sunar. Bunun yanında orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile hizmet verir. Parça ve işçilik garantili hizmetler de yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmetler arasında yer alır. Hızlı ve güvenilir çözümler için siz de bizimle iletişime geçin ve sonrasında profesyonel bir ekran değişimi ile sizlere yardımcı olalım.

Yorum Yap