1. Ana Sayfa
  2. Blog

Casper Via P2 Ekran Değişimi

Casper Via P2 Ekran Değişimi
+ - 0

Casper Via P2 ekran değişimi konusunda siz de alanında uzman bir kadro ile çalışmak ve aynı zamanda ekran değişimlerinizi uygun fiyat aralıkları ile yaptırmak istemez misiniz? O halde siz de hemen sektörün öne çıkan firmalarından biri olarak hizmet veren firmamıza gelin ve sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız pek ok sorun konusunda yardımcı olalım. Ayrıca teknik servisimiz siz müşterileri için casper via p2 ekran değişimi fiyatı gibi diğer konularda da uygun çözümler sunar. Kaliteli bir ekran değişiminin uygun fiyatlar altında yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmeden bize gelin ve bir an önce avantajlı hizmetlerimize dahil olun.

Casper Via P2 ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde komple ekran değişimi olarak yapılır. Yani casper via p2 dokunmatik ekran gibi bir ekranı oluşturan tek bir parça üzerinde değişim yapılmaz. Ekran değişimlerinde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel komple değiştirilir. Bu sayede yeni ekran kullanımı sırasında ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları için de kalıcı ve etkili bir çözüm meydana getirilmiş olur.

Casper Via P2 Ekran Değişimi Hizmetleri

Telefon tamir ve onarımında kaliteli çözümler sunduğu kadar ekran değişimi hizmetlerinde de hızlı ve güvenilir çözümler ön plana çıkaran telefon servisimiz ile siz etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri oldukça kısa bir zaman içerisinde yapılır. Telefonunuza takılan yeni ekran üzerinde gerekli kontroller ve testler yapılarak yeni ekranın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olur. Tüm bu işlemlerden sonra ise ekran değişimi yapılan telefon müşteriye teslim edilir. Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimlerinde verilen hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Casper Via P2 akıllı telefonlar için servisimizin sunduğu ekran değişimi süresi 45 dakikadır. Serviste yoğunluk olması halinde ise ekran değişimleri en fazla 2 saate kadar sarkar.
  • Servisimiz ekran değişimlerini her zaman alanında uzman ve denetimli kişiler ile yapar.
  • Ayrıca firmamız ekran değişimlerinde müşterilerini güvence altına almak için 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapılmadan ya da değişim esnasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Telefonlarda ekran değişimi sonrasında yeni ekran üzerinde bazı kontroller ve testler yapılır. Bunun ardından herhangi bir sorun anlaşıldığı taktirde telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra teknik servisimizde yapılan tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekran seçenekleri ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimlerinde gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır. Bu şekilde akılda soru işaretleri kalmasına izin verilmez.
  • Diğer yandan servisimizde kargo gönderimi ile de ekran değişimi yapılır. Ortalama 3 iş günü kadar süren kargo sürecinde telefonlar servisimize ulaşmasının ardından aynı gün içinde ekran değişimi yapılarak kargoya verilir ve müşteri adresine gönderilir.

Casper Via P2 Ekran Değişimi Neden Gerekir?

Akıllı telefon ekranları birtakım nedenlerden dolayı kısmi ya da tümüyle kullanılmaz hale gelir. Sıvı teması, telefonun darbe alması ya da dokunmatik panelde meydana gelen mekanik arızalar, ekranlarda çeşitli sorunlar ortaya çıkmasında etkili olur. Ekranlarda oluşan bu tür sorunları çözüme ulaştırmak içinse ekran değişimi yapılması gerekir. İyi bir teknik serviste yapılan ekran değişimleri ile telefonlarda yaşanan bu sorunu ortadan kaldırmak ve ekranı tekrar sağlıklı bir şekilde kullanmak mümkün olur.

Casper Via P2 Ekran Değişimi ve hızlı Çözümler

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan telefon servisimiz, siz müşterileri için kaliteli ve hızlı bir ekran değişiminin en doğru adresidir. Eğer siz de ekran değişimlerinde uzman bir ekip ve kaliteli bir işçilik arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde yapılan tüm ekran değişimleri müşteri yanında ve gözü önünde yapılır. Bunun yanında ekran değişimi öncesinde ya da değişim yapıldığı sırada telefonlar asla sıfırlanmaz ve içinde yer alan veriler silinmez. Arıca uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapan firmamız, sizlere her anlamda kaliteli ve profesyonel özümler ile yardımcı olur. Siz de hemen bize gelin ve sizlere ekran değişiminde kalıcı ve etkili çözümler ile yardımcı olalım.

Yorum Yap