1. Ana Sayfa
  2. Blog

Casper Batarya Değişimi

Casper Batarya Değişimi
Casper Batarya Değişimi
+ - 0

Bataryaların yapıları markaya göre değişkenlik gösterse de genel anlamda aynı donanım ve özellikler çerçevesinde üretildiklerinden ömürleri de benzer süre sonunda tükenir. Kullanıcıların bu süreye ekledikleri faktörler daha kısa sürede batarya gücünün azalmasına neden olabileceği gibi normal kullanım olması durumunda bile ömrünü doldurması kaçınılmaz olacaktır. Casper batarya değişimi için istediğiniz servisi bulmanızın, güven sorunu yaşamadan ve özel bilgilerinizin başkaları tarafından paylaşılmadığından emin olarak değişim işlemini yaptırmanızın zamanı geldiğinde bekletmemek en iyisi olacaktır.

Aksi durumda cihazınızın daha fazla zarar görmesi, bataryanın şişmesine bağlı olarak teknik sorunların büyümesi, performans konusunda sorun yaşanması beklenen olasılıklar arasında olacaktır. Servisimiz uzun zamandır bu alanda faaliyette olan, uzman kadrosu sayesinde kısa sürede çözüm üreten, Google Haritalar kontrollerinde en yüksek olumlu müşteri yorumuna sahip olan firma olduğundan sıklıkla tercih edilir. Müşteri memnuniyetimizin bu oranda yüksek olmasının farklı nedenleri vardır.

Casper Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper marka cihazınızın değişim işlemleri için servisimize başvuruda bulunduğunuzda önce sorunun gerçekten bataryadan kaynaklanıp kaynaklanmadığı konusunda kontrolleri yapıyoruz. Yaptığımız kontrollerde batarya gücünün %80 üzerinde olmasına önem veriyoruz. Bahsedilen işlemlerle başlayan ve batarya değişimi ile sonlanan işlemlerin tamamını müşterilerimizin gözü önünde ve yanında yapıyoruz. Müşterilerimiz sorunsuz şekilde ve güvenerek servisimizde işlem yaptırmanın farkını yaşamış olur.

Batarya değişim işlemlerinin yapılması adına gereken tüm işlemleri aynı odada, farklı odada yapılması gerekli olmadan ve 7/24 güvenlik kaydı oluşturan bir sistem aracılığı ile yerine getiriyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak çalışanlarımız tüm soruları cevaplayarak ve cihazınızı gözünüzün göreceği bir alanda tamir ederek değişimden sonra teslim eder. İşlemlerimize, çalışanlarımızın uzmanlığına ve uzun zamana yayılan tecrübemize güvenerek değişim işlemlerinde 6 ay garantili şekilde çalışıyoruz.

Casper Batarya Değişimi

Casper Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Değişim işlemi zamanlaması marka ve modelden daha farklı olarak kullanıcının cihazı hayatında nasıl konumlandırdığı ve nasıl alışkanlıklar ile kullandığı daha çok belirler. Uzun zamandır marka ve model üzerinde ayrıntılı şekilde çalışıyor olmamızdan kaynaklı olarak ortalama olarak 1 veya 2 sene sonunda cihazından eski performansı almak için batarya yenileme işlemi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü cihazınıza zarar vermeye başlayacak şekilde bir durum oluşması kaçınılmaz bir hal alacaktır. Kullanıcılarımızın yavaş yavaş performansında düşüklük yaşadıkları, sık sık şarj etmek zorunda kaldıkları, ısınma ve donma ile karşılaştıkları cihazlarının artık batarya sorunu yaşadığını anlaması gerekir.

Casper Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Fiyat konusunda net şekilde rakam vermek ve bir daha değişiklik yaşanmasını engellemek için batarya değişimi istenen Casper cihazın servisimize getirilmesini talep ediyoruz. Gerekli kontrolleri yaptıktan ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından bakıldıktan sonra net şekilde fiyat belirlemesi yapılır. Batarya birçok farklı yedek parçada da olduğu gibi fiyatı değişkenlik gösteren bir malzemedir. Bunun da etkisi olacağından net bilgi vermek için servisimizden birebir inceleme ve fiyatlandırma istenmesinde fayda vardır. Garantili işlem yapılmasına, kaliteli işçilikle işlemlerin yerine getirilmesine ve müşteri memnuniyeti en yüksek servis olmamıza rağmen bir başka önceliğimiz de ekonomik rakamlarla hizmet etmektir. Ekonomik rakamlar sayesinde müşterilerimizin de bütçesini zorlamadan değişimleri gerçekleştirmiş oluyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Değişim işlemleri için süre konusunda belirlenen süre çalışanlarımızın kalitesi ve el çabukluğu da göz önüne alındığında ortalama 30 dakika kadar sürer. Yoğun zamanlarda da belirlenen işlem sıralaması kaçırılmadan yapılan işlemler iş akışında aksama olmadan teslimatları yapmamızda etkili olur.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

İşlemler sırasında hangi durumlarda bilgilerin silineceğinden emin olduğumuz için bu konularda dikkatli olarak değişim işlemlerini yerine getiriyoruz. İşlemlerimiz kadar işlemler sırasında bilgilerinizin kopyalanmaması ve korunması da garanti altına alınır. Servisimiz her açıdan profesyonel şekilde çalışmak adına çaba gösterir.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Merak edilen soruların bazıları şunlardır:

Orijinal olmayan şarj aleti bataryaya zarar verir mi?

Bataryanın şarj edilmesi için gerekli olan batarya gücünün ayarlanması ve düzenli şekilde şarj etmesi gerekir. Orijinal olmayan bir şarj aleti bunu sağlayamayacağından dolayı ömrünü azaltabilir.

Bataryanın Korunması İçin Neler Yapılır?

Sık sık ve tam dolmadan şarj etmek yerine tamamen bitince tek kerede yapmak daha iyi olacaktır.

Yorum Yap