1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Çanakkale Ekran Değişimi

Çanakkale Ekran Değişimi
+ - 0

Çanakkale ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi problemler için hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Telefon servisimiz ekran değişimi konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alır ve sizlere her zaman son teknoloji ekipmanlar ve uzman bir kadro ile hizmet verir. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Daima steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında hizmet verilir.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda yapılan işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Çanakkale ekran değişimi ile servisimize gelmeden kargo yoluyla da ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri aynı yapılır ve ardından zaman kaybetmeden kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında Çanakkale garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak yapılır. Bunların yanı sıra kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

iPhone Ekran Değişimi Çanakkale

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren servisimize gelin ve yaşadığınız sorunlar için profesyonel çözümler elde edin. Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin yanı sıra garantili hizmetler sunan firmamız, değişim konusunda güvenilir bir hizmet almanıza yardımcı olur. Sizler de Çanakkale garantili ekran değişimi ile en az 6 ay paça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri tamamen orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından yeni ekranlarınız birtakım testlerle kontrol edilir ve bunun ardından telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Çanakkale

Samsung akıllı telefon ekranlarında oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlarda hızlı ve güvenilir çözümler sunan servisimiz, sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.

Ayrıca teknik servisimizde ekran değişimleri sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınız üzerinde bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Çanakkale

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman garanti kapsamında yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefonlarınızın ekranlarında oluşan tüm sorunlara garantili ekran değişimi Çanakkale ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili çözümler getirebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında tekrar servisimize gelebilir ve yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Servisimizde ön cam değişimi değil, bunun yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların meydana gelmesinin önüne geçilir.

Huawei Ekran Değişimi Çanakkale

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan bir telefon servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de ekran değişimlerinde kaliteli bir işçiliğin yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda alanında uzman bir ekip yer alır.

Bunların yanı sıra telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Servisimizde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Teslimat öncesi mutlaka sizlerin de telefon ekranlarınızı kontrol etmenizi izin verilir.

Yorum Yap