1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Bursa Ekran Değişimi

Bursa Ekran Değişimi
+ - 0

Bursa ekran değişimi siz müşterileri için her zaman konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. Eğer sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama ya da çizilme gibi sorunlara kısa süre çözüm getirmek istiyorsanız, hemen servisimize gelin ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Genel olarak ekran değişimlerinde;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Bunun yanında garantili olarak değişim yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bursa ekran değişimi hizmetleri kapsamında telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek ekran değişimi hizmeti almanız mümkündür. Yapmanız gereken sadece kargo ile telefonlarınızı servisimize göndermek ve bunun ardından en kısa süre içerisinde değişimi yapılan telefonlarınızı teslim almaktır. Ayrıca servisimizde her zaman garantili olarak ekran değişimi yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan arızalara Bursa garantili ekran değişimi ile etkili çözümler getirebilir ve ekran değişimi sonrasında ekranlarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bursa

iPhone telefonların ekranlarında oluşan tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, siz müşterilerine konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile yardımcı olur. Servisimizde iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü eski performansına geri kavuşur.

Bunların yanı sıra iPhone ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız ile sizler de güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Bursa garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimleri için sizler de hemen servisimize gelin ve sizlere profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım.

Samsung Ekran Değişimi Bursa

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olan servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Daha sonra ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Uzman ekibimiz her zaman telefonlarınızın görüntü biri üzerinde işlem yapar ve bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, uygulama, oyun ve rehber gibi bilgileriniz asla zarar görmez. Tabi bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Bursa

Xiaomi telefonlarda ekran değişimlerini orijinale en yakın ekranlar ile yapan firmamız, aynı zamanda tüm ekran değişimlerinde steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Bu sayede cihazlarınız için ekran değişimi konusunda en uygun ortam oluşturulmuş olur. Ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekranlarınız yapılan testler ile kontrol edilir ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Teknik servisimizde siz müşterilerimiz için sunduğumuz önemli ayrıcalıklardan biri de garantili ekran değişimleridir. Sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen tüm sorunlara garantili ekran değişimi Bursa ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözüm bulabilirsiniz. Üstelik değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için de tekrar firmamıza gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Bursa

Huawei akıllı telefonların ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, bunun yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu şekilde telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Yorum Yap