1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Bolu Ekran Değişimi

Bolu Ekran Değişimi
+ - 0

Bolu ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için kaliteli ve profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri konusunda uzman ve deneyimli bir kadro ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefon ekranlarınızda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyet
  • Ekran parlaklığı

gibi özellikler eski performansına geri döner ve bu şekilde telefon ekranlarınızı uzun daha uzun ömürlü kullanmanız mümkün olur.

Bolu ekran değişimi ile telefon marka ya da modeli fark etmeksizin kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimiz siz müşterileri için kargo ile değişim hizmetleri sunar. Bunun için telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimleriniz sonrasında telefonlarınız yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Bolu garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan ve kullanıcı hatası dışında gelişen tüm sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bolu

iPhone ekran değişiminde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, sizlere konusunda uzman ekibi ile hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Servisimizde iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında telefonlarınız üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra iPhone ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. iPhone telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapan ekibimiz sayesinde fotoğraflarınız, videolarınız, telefon rehberiniz, oyunlarınız ve uygulamalarınız asla zarar görmez. Bu konuda servisimize güvenebilir ve ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Bolu

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için garantili ekran değişimi yapan firmamız, sizlere her zaman güvence altında hizmetler sunar. Bolu garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar bize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Servisimizde ekran değişimleri her zaman hızlı ve oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Samsung telefonlarınızın ekranları ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değiştirilir ve ardından gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri tamamen siz müşterilerimizin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Bolu

Xiaomi ekran değişimi ile sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından hiçbir düşüş yaşamaz.

Diğer yandan teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Bolu ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında değiştirebilirsiniz. Değişim sonrasında ise herhangi bir ekran sorunu yaşamanız halinde servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Bolu

Huawei ekran değişimi hizmetleri sizlere alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunar. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez. Böylece telefon ekranlarınızı uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için bizi tercih edebilir ve orijinale en yakın ekranlar ile yaptığımız değişimler sonucunda kalıcı ve uygun fiyatlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır ve sizlere her zaman kaliteden ödün vermeden yardımcı olur.

Yorum Yap