1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Bitlis Ekran Değişimi

Bitlis Ekran Değişimi
+ - 0

Bitlis ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimiz ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar kullanır. Servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bitlis ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek de ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri de çift taraflı olarak firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, Bitlis garantili ekran değişimi hizmetleri ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler almanızı sağlar. Üstelik ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bitlis

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiğinin bozulması gibi durumlarda sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapan firmamız, aynı zamanda sizlere orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri her zaman ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi olarak yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar da yaşanmaz.

Samsung Ekran Değişimi Bitlis

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere her zaman garantili hizmetler veren firmamız ile güvence altında bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Sizler de Bitlis garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca servisimiz siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar kullanarak değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir ve bunun ardından gerekli kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat yapılır. Servisimizde teslimat öncesi sizle de mutlaka kendi ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Bitlis

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizlere konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile hizmet veren firmamız, tüm ekran değişimlerinde hızlı ve pratik çözümler sunar. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de garantili ekran değişimi Bitlis ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya kaybolmaz. Çünkü servisimiz bünyesinde telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve bu sayede bilgileriniz hiçbir zaman için zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Bitlis

Huawei ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ve ekran dokunmatiği arızlarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimiz Huawei ekran değişimlerinde sizlere son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olur.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamızda Huawei telefonlarınızın ekranları steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise telefon ekranlarınızda yapılan testler ve kontroller ile herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer telefonlarınızın yeni ekranlarında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Yorum Yap