1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bayrampaşa Ekran Değişimi  

Bayrampaşa Ekran Değişimi  
+ - 0

Bayrampaşa ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm işlemler alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar tercih edilir.
  • Bunun yanında değişim hizmetleri garanti kapsamında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Bayrampaşa ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo aracılığı ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınıza çözümler getirebilirsiniz. Telefon servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Bayrampaşa garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bayrampaşa

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunlara hızlı çözümler getirebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişimler için son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Telefon servisimizde ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Samsung Ekran Değişimi Bayrampaşa

Samsung telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler ortaya koyan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Bayrampaşa garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca teknik servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Bayrampaşa

Xiaomi ekran değişimi için bir an önce telefon servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Bayrampaşa

Huawei garantili ekran değişimi ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ile sizleri ağırlar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Bayrampaşa ile hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Yorum Yap