1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Batman Ekran Değişimi

Batman Ekran Değişimi
+ - 0

Batman ekran değişimi ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Batman ekran değişimi sayesinde sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri Batman garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Batman

iPhone ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile işlem gerçekleştirir. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Batman garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Batman

Samsung ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırın. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında siz müşterilerimiz için alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verilir. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Ayrıca değişim sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Bir sorun gözükmediği taktirde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Batman

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, sizlere garanti kapsamında çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Batman ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim yaptırabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei Ekran Değişimi Batman

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde her zaman kaliteli ev uygun fiyatlı çözümler sunan servisimiz, daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Alanında uzman bir ekip ile yapılan değişimler sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir. Sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca servisimiz bünyesinde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Yorum Yap