1. Ana Sayfa
  2. Genel

Başakşehir Ekran Değişimi     

Başakşehir Ekran Değişimi     
+ - 0

Başakşehir ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı çözümlere ulaşın. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Marka ve model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir.
  • Ayrıca değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Başakşehir ekran değişimi sayesinde sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve bu sayede ekranlarınızda oluşan sorunları giderebilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de Başakşehir garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Başakşehir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, daima orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Başakşehir

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında yapar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri Başakşehir garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimlerinin en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapıldığını da söylemek isteriz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri için alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır. Ekran değişimleri daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Tüm ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Başakşehir

Xiaomi ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile kaliteli çözümler elde edin. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanır. Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede işlemler tamamlanır. Bunun ardından ise gerekli kontroller yapılarak ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri yapılır ve bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Başakşehir

Huawei garantili ekran değişimi ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, her zaman garanti kapsamında işlemler yapar. Sizler de garantili ekran değişimi Başakşehir ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Sizler de ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Yorum Yap