featured

Balıkesir ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimiz siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile sizlere hizmet verir. Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Değişim hizmetlerinde her zaman parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Balıkesir ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizlere aynı zamanda kargo yoluyla da değişim imkanı sunduğumuzu söylemek isteriz. Sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve bunun ardından kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Üstelik kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanında servisimizde her zaman garantili ekran değişimleri yapılır. Sizler de Balıkesir garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrası ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Balıkesir

iPhone ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirir. Bu sayede iPhone telefonlarınızda yapılacak ekran değişimi için en uygun ortam oluşturulmuş olur. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.

Bunların yanı sıra iPhone ekran değişimleri her zaman için garanti kapsamında yapılan servisimizde sizler de ekran değişimi konusunda güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Balıkesir garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur ve bu sayede telefon ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Balıkesir

Samsung akıllı telefonların ekran değişimleri konusunda sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip eşliğinde hizmet veren firmamız, oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimlerinin servisimiz tarafından yapıldığını söylemek doğru olur. Sizler de Samsung telefonlarınızın ekranlarında oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarında hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ve değişimin hemen ardından yeni ekranda gerekli testler yapılır. Eğer ekranda herhangi bir şekilde sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemlerin sizlerin gözü önünde yapıldığını da söylemek isteriz.

Xiaomi Ekran Değişimi Balıkesir

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verir. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de güvenilir bir ekran değişimi hizmeti arıyorsanız, garantili ekran değişimi Balıkesir ile kalıcı ve etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda hiç beklenmedik anlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Balıkesir

Huawei akıllı telefonlarda ekran değişimleri yapılan firmamız ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama ya da çizik gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca firmamız ile dokunmatik ekran arızalarınızı da giderebilir ve dokunmatik ekran değişimi sonrasında yepyeni bir ekrana sahip olabilirsiniz.

Servisimiz ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler yapar ve bu sayede ekranda herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol eder. Değişim yapılan ekranda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra telefonlar üzerinde yapılan tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sayede sizler de ekran değişimi sırasında telefonlarınıza ne gibi işlemlerin uygulandığını kolayca izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap