1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bakırköy Ekran Değişimi    

Bakırköy Ekran Değişimi    
+ - 0

Bakırköy ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda ortaya çıkan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi problemlere hızlı çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına kavuşur. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim yapılır.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi kapsamında gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bakırköy ekran değişimi siz müşterilerine aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile değişim imkanı sunar. Telefonlarınızı kargo ile tarafımıza gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasının ardından kargo ile teslim alabilirsiniz. Bunun yanında kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Bakırköy garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bakırköy

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanır.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sonrasında ise bilgileriniz asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar.

Samsung Ekran Değişimi Bakırköy

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda ortaya çıkan tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmanız mümkündür. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veren firmamız, her zaman uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Siz müşterileri için garanti kapsamında değişim hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ile öne çıkar. Telefon ekranlarınızda karşılaştığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de Bakırköy garantili ekran değişimi ile hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Bakırköy

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen servisimize gelin ve kaliteli çözümlerimizden yararlanın. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapan firmamız, alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Diğer yandan ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınız üzerinde çeşitli testler yapılarak telefonlarınız teslim edilir ve sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefonlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Bakırköy

Huawei garantili ekran değişimi ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri sizler de garantili ekran değişimi Bakırköy sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılır. Siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, tüm ekran sorunlarınız için profesyonel çözümler sunar.

Yorum Yap