featured

Aydın ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiğinin bozulması gibi durumları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon tamir ve onarımında sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, aynı zamanda sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibi ile yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimlerini son teknoloji ekipmanlar ile yapar ve istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı önler. Servisimizde genel olarak ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • En az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Aydın ekran değişimi hizmetleri kapsamında siz müşterilerimiz için kargo gönderimi ile ekran değişimi sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Sizler de kargo ile telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve Aydın garantili ekran değişimi ile güvence altında telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından sağlanır.

iPhone Ekran Değişimi Aydın

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız da sizler de hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için hızlı ve güvenilir çözümler elde edin. Servisimizde siz müşterilerine her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olur. Böylece telefon ekranlarınızda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

gibi özellikler performans açısından hiçbir şekilde düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler zarar görmez ya da silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz cep telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışma yapar ve bu sayede bilgilerin saklı olduğu bellek kısmı hiçbir şekilde zarar görmez. Telefonlarınızda yer alan bilgileriniz sizin için de önemli bir konumda yer alıyorsa iPhone ekran değişimleri konusunda bizi tercih etmenizde fayda vardır.

Samsung Ekran Değişimi Aydın

Samsung telefonların ekranlarında meydana gelen kırılma, çizilme, çatlama ya da ekran dokunmatiği arızalarında hızlı ve kaliteli çözümler ile sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Sizler de ekran değişimi konusunda profesyonel bir işçilik arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden servisimize gelin ve sizlere ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi hizmetleri sunalım.

Teknik servisimiz Samsung telefonların ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlarınızı bir dizi test ve kontrolden geçirir. Bu şekilde yeni ekranda herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol eder. Eğer yeni takılan ekranda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayını aldıktan sonra cep telefonlarınızı teslim eder.

Xiaomi Ekran Değişimi Aydın

Xiaomi akıllı telefon modellerinde garantili ekran değişimi yapan firmamız, siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Teknik servisimizde garantili ekran değişimi Aydın ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve bu sayede telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerini tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirir. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapar. Böylece telefon ekranlarında daha sonradan ortaya çıkması muhtemel olan beyaz nokta ya da sarı leke gibi çeşitli sorunları da en başından engellemiş olur.

Huawei Ekran Değişimi Aydın

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile çalışır. Bunun yanında sizlere konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet verir. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Sizler de Huawei telefonlarınızın ekran değişimlerini bizimle uygun fiyat aralıkları ile yaptırma şansına sahip olabilirsiniz.

Servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Yani telefonlarınızdaki video, fotoğraf, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla zarar görmez ya da kaybolmaz. Sizler de bilgi güvenliği konusunda kaliteli ve profesyonel çalışmalar arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunalım.

Yorum Yap

Yorum Yap