1. Ana Sayfa
  2. Genel

Avcılar Ekran Değişimi 

Avcılar Ekran Değişimi 
+ - 0

Avcılar ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmalar yapar. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetleri için garanti kapsamında hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında telefonlarınızda yapılan işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Avcılar ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo yoluyla bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de Avcılar garantili ekran değişimi ile kısa sürede giderebilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Avcılar

iPhone ekran değişimi için daha fazla kaybetmeden hemen servisimiz ile iletişime geçin ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim fırsatı yakalayın. Siz müşterileri için her zaman alanında uzman bir ekip ile hizmet sunan firmamız, hem orijinale en yakın ekranlar hem de son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir.

Diğer yandan ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişiminin hemen ardından ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur ve gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Tabi sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Avcılar

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimi esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları sizler de Avcılar garantili ekran değişimi sayesinde kısa zamanda ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Avcılar

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Avcılar

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri sizler de garantili ekran değişimi Avcılar ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ekran değişimi ardından yaşadığınız sorunlar için de firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Yorum Yap