1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Ataşehir Ekran Değişimi

Ataşehir Ekran Değişimi

featured

Ataşehir ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli ve hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ataşehir ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı teknik servisimize kargo aracılığıyla gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle giderebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimleri bir an önce yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları Ataşehir garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ataşehir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile değişim yapar. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Samsung Ekran Değişimi Ataşehir

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmet veren telefon servisimiz, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunların yanı sıra değişim ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Değişim sırasında ise tüm işlemler son teknoloji ekipmanlar ile profesyonel bir çerçevede gerçekleştirilir.

Samsung telefonların ekran değişimlerinde garantili ve kaliteli çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları Ataşehir garantili ekran değişimi ile kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ataşehir

Xiaomi ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişimi ardından ise bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Ataşehir

Huawei garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de garantili ekran değişimi Ataşehir ile ekranlarınızda oluşan tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Huawei ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir. Son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilen değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur.

Yorum Yap

Yorum Yap