1. Ana Sayfa
  2. Asus

Asus Zenfone Ekran Değişimi

Asus Zenfone Ekran Değişimi
asus zenfone ekran değişimi işlemleri firmamızda garantilidir.
+ - 0

Asus markası bilgisayarda sağlığı başarıyı cep telefonu sektöründe de sağlamak istese de ilk zamanlarda o beceri biliyor olması daha sonraki modellerde ise çok fazla müşteri memnuniyetine önem vermediği için biraz geri planda kaldığını söyleyebiliriz.

Asus cep telefonu tamir servisi

Asus zenfone cep telefonu tamir işlemleri diğer modellere göre biraz daha meşakkatli ve bilgi isteyen bir anakarttan oluşmasından dolayı herkesin yapamadığını birçok sefer şahit olmuşuz. Kadıköy cep dünyası cep telefon tamir servisi olarak uzman Asus teknisyenlerimiz ile Asus cep telefon tamirinde sektöre yön vermeye çalışabilme nin gururunu yaşamaktayız.

Sorunlu bir Asus cep telefonunuz varsa kesinlikle hiç tereddüt etmeden Kadıköy cep dünyası cep telefon tamir servisi ne getirip bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Asus zenfone ekran değişimi fiyat listesi

Ekran Değişimi ModeliFiyatı
Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.0 Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.5 Ekran Değişimi240 TL
Asus ZenFone 2 Laser 6.0 Inch Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 3 Laser Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 3 Max 5.5 Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 3 Max Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi220 TL
Asus Zenfone 5 Lite Ekran Değişimi220 TL
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi270 TL
Asus Zenfone Go Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone Live Ekran Değişimi210 TL
Asus Zenfone Max Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone Selfie Ekran Değişimi240 TL
Asus ZenFone Zoom S Ekran Değişimi390 TL
Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi240 TL
Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi290 TL
Asus Zenfone Max Pro M1 Ekran Değişimi350 TL

Asus cep telefonu ekran değişimi konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından kırık Asus zenfone ekran değişimi işlemlerini maksimum 20 ila 25 dakika içerisinde bilginiz silinmeden ve 6 ay garantili bir şekilde gözün önünde ekran değişim işlemini maşa ile gerçekleştirip size teslim ediyoruz. Asus zenfone ekran değişimi fiyat listesini belirlerken rakip firmaların bütün fiyatlarını araştırılarak en uygun fiyatı en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

! FİYATLAR DOLAR KURUNA BAĞLIDIR GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ !

Kargo ile Asus cep telefon tamiri ve ekran değişimi servis hizmeti

Asus cep telefon tamir yapmak istiyorsanız ve bu bizim iş yerimize gelmeye imkânına sahip değilsiniz sizin için ücretsiz kargo hizmeti ne size sunuyoruz. Türkan 4 planla ücretsiz PTT kargo hizmeti ile hizmet veren firmamız cep telefonunuzu gönderdiğiniz takdirde telefonu elimize geçer geçmez telefonu sizi görüntülü arayıp yapılan bütün işlemleri canlı bir şekilde izledikten sonra ekran değişimi işleminde 15-20 dakika sonra kargoya veriyoruz sizin de böyle bir sorununuz varsa ve yanınıza gelemiyor sanız sen yakın PTT kargoya gidip Kadıköy cep dünyası dan cep telefonu göndermek istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

6 ay garantili göz önünde ekran değişimi

Mağazamızdan ekran değişimi işlemi sonrası verilen 6 ay garantili olarak hizmet veren firmamız ekran değişimi ile beraber 6 ay garantili işçilik garantisi ise devreye sokmaktadır çünkü firmamızda takılan bütün ekranlar piyasada birçok firmanın orjinal ye taktığı ama kesinlikle orijinal olmayan ekranlardan yani orjinale en yakın olan ekranlardan oluşmaktadır sizde 6 ay garantili ekran değişimi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Kadıköy cep dünyası na gelmeniz yeterli olacaktır

Yazar Hakkında

Yorum Yap