1. Ana Sayfa
  2. Genel

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi
+ - 0

Asus Zenfone 6 ZS630KL ekran değişimi konusunda siz de kaliteli ve bir o kadar hızlı bir hizmet arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olalım. Telefonlarda ekran problemleri genelde düşme ya da darbe almaya bağlı olarak meydana gelir. Bu yüzden asus zenfone 6 ekran değişimi darbe alma ya da telefonların düşmesi durumunda yapılması gerekenler arasında yer alır. Ekranlarda çatlama ya da dokunmatik ekranlarda problem oluşması halinde de yine ekran değişimi yapılması zorunlu hale gelir. Çünkü dokunmatik ekranlarda meydana gelen çeşitli algılama ya da hassasiyet sorunları ekranların normal bir şekilde kullanılmasının önüne geçer.

Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi kadıköy

Asus Zenfone 6 ZS630KL ekran değişimi için öncelikle göz ardı edilmemesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında ise ekranların orijinal ekranlar ile değiştirilmesi gelir. Orijinal olmayan ekranlar ile değişim yapılması halinde tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmak ya da ekranlarda sarı leke ve beyaz nokta gibi problemler yaşamak mümkündür. Bu yüzden asus ekran değişimi yapılırken orijinal ekran tercihinde bulunmak ilerleyen zamanlarda sorun yaşanmasının önüne geçer ve aynı sorunlar ile karşılaşma oranı doğal olarak düşer. Eğer siz de Asus telefonlarınızın ekranlarında kırılma ya da çatlamaya bağlı olarak değişimleri yapmak zorunda kalırsanız tercihinizi orijinal ekrandan yana kullanmaya özen gösterin.

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişimi Verilen Hizmetler

Asus telefonların ekran değişimleri genel olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Ancak bunun için uzman bir teknik servisten yardım alınması her zaman için önemlidir. Bunun yanında ekran değişi için orijinal ve orijinale yakın ekranlar tercih edilmelidir. Genelde pek çok kullanıcı asus zenfone 6 fiyatı en ucuz ekranlar ile değişim yapmak ister. Ucuz ekranlarda ilerleyen dönemlerde istenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlardan en bilindik sorunlar arasında sarı leke ve beyaz nokta yer alır. Telefon ekranının rahat bir şekilde kullanılmasını zorlaştıran bu problemler telefon sahipleri için de ciddi bir sorun olarak görülür. Bu yüzden orijinal ve orijinale yakın ekranlardan biri tercih edilmelidir. Peki, ekran değişimleri sırasında servislerin verdiği hizmetler neler olabilir? bunlara bakalım.

  • Ekran değişimlerinde genel olarak 45 dakika gibi bir süre yeterli olur. Asus modellerinde de aynı şekilde ekran değişimleri belirtmiş olduğumuz süre içerisinde gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimlerinde telefon servisleri genel olarak orijinal ve orijinale yakın ekranlar tercih eder ve bu ekranlar ile değişim yapar.
  • Aynı zamanda telefon servislerinin parça ve işçilik garantili hizmetler altında ekran değişimleri yaptığını söylemek yanlış olmaz.
  • Alanında uzman ve deneyimli teknisyenler ile yapılan ekran değişimleri, telefonlarda farklı donanımların zarar görmemesi adına önemlidir.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmadığı gibi içerisinde yer alan veriler de asla silinmez. Yani telefon rehberi, uygulamalar, oyunlar, fotoğraflar ve videolar olduğu gibi kalır.
  • Asus telefonlarda ekran değişimi yapıldıktan sonra telefona yeni takılan ekran ürerinde bazı kontroller ve denemeler yapılır. Bu şekilde ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve telefon daha sonrasında kullanıcıya teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapılmaktadır. Kullanıcı telefonunu öncelikle ekran değişimi için servise gönderir ve bunun ardından ise ekran değişimi yapılan telefon yine aynı şekilde kargo yolu ile kullanıcıya geri gönderilir. Bu süreç ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve bu şekilde ekran değişimi yapılmış olur.

Asus Zenfone 6 ZS630KL Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmetler

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de profesyonel hizmetler almak istiyorsanız, hemen Asus telefonlarınızı telefon servisimize getirin ve sizlere en kısa sürede hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Uzman ve tecrübeli bir ekibin yer aldığı teknik servisimiz, siz müşterileri için ekran değişimlerimde son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışmalar yapar. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında telefonlarınızdaki bilgiler silinmez ve telefonlarınızın diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar gelmez. Parça ve işçilik garantisi ile hizmet sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile ekran değişimi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimize dahil olun.

Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi nasıl yapılır videomuzu izleyip kanalımıza abone olabilirsiniz

 

Yorum Yap