1. Ana Sayfa
  2. Blog

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi
dav
+ - 0

Asus zenfone 5z ekran değişimi çeşitli nedenlere bağlı olarak yapılır ve ekranları neredeyse kullanılamaz hale gelen Asus telefonlarda ekran değişimleri telefon servisimizde uzman bir ekip eşliğinde yapılmaktadır. Ayrıca asus zenfone 5 ze620kl ekran değişimi hizmetleri servisimiz bünyesinde yer alan uzman kadro sayesinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve gerekli kontrollerin yapılmasının ardından telefonlar direkt olarak teslim edilir. Kaliteden ödün vermeden yapılan ekran değişimlerinde müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda yer alır. Eğer siz de ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, telefon servisimiz sizler için en doğru adreslerden biridir.

Asus zenfone 5z ekran değişimi konusunda titiz ve özenli bir işçilik görmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın ve sizlere hem etkili hem de kalıcı çözümler sunalım. Ekran değişimi hizmetlerinde yalnızca asus zenfone 5 arka cam değişimi ya da ön cam değişimi gibi işlemlerde bulunmayan servisimiz, komple ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçalar aynı anda değiştirilir ve bu şekilde beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran sorunlar engellenmiş olur.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Hizmetleri Arasında Neler Yer Alır?

Telefon servisimizde ekran değişimi hizmetleri için pek çok farklı alternatif çözümle karşılaşmak mümkündür. Çünkü servisimiz, müşteri adresinde ekran değişimi yaptığı gibi kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmetleri sunar. Bu nedenle siz de ekran değişimi için servisimize gelemediğiniz anlarda dilerseniz kargo ile telefonlarınızı bize gönderebilir, dilerseniz de adresinizde bu hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından dilediğiniz çözüm yöntemlerinden birini seçmektir. Ayrıca telefon servisimizde Asus akıllı telefonların ekran değişimleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Asus zenfone 5z akıllı telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 dakikada yapılır, ancak zaman zaman serviste yoğunluk olmasına bağlı bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Ekran değişimlerinde servisimiz daima deneyimli ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir.
  • Telefon servisimizde 6 ay paraca ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır. Böylece değişim sonrasında benzer sorunlar ortaya çıkması halinde tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek almak mümkün olur.
  • Gerek ekran değişimi öncesi gerekse de ekran değişimi yapılırken asla telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içindeki bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Telefona yeni ekranın takılması ile birtakım kontroller ve testler yapılarak ekranın düzgün çalıştığından emin olunur. Bunun ardından ekranda sorun bulunmuyorsa telefon müşteriye verilir.
  • Telefon servisimiz, her zaman orijinale en yakın Asus ekranlar ile değişim yapar.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderimi ile de ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, ortalama 3 iş günü içinde kargo ile gelen telefonların ekran değişimlerini yaparak tekrar kargo ile müşteriye geri gönderir.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Hangi Nedenlerle Yapılır?

Akıllı telefonlarda olduğu gibi Asus telefon modellerinde de birtakım nedenlere bağlı olarak ekran sorunları meydana gelebilir. Telefonların darbe alması ile ekranlarında kırılma ya da çatlama gibi durumların meydana gelmesi en çok rastlanan ekran problemleri arasında yer alır. Bunun yanında ekranın sıvı ile temas etmesi de yine ekranda farklı sorunların oluşmasına ve ekranın kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Dokunmatik panel üzerinde hiç beklenmedik anda oluşan problemler de yine ekran değişimini gerektiren durumlar arasında karşımıza çıkar. Hatta genelde ekran değişimi yapılmadan telefon ekranlarını verimli bir şekilde kullanmak mümkün olmayabilir.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi İçin Profesyonel Teknisyenler

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, ekran değişimi hizmetlerinde de oldukça profesyonel çözümler sunar. Parça ve işçilik garantili hizmetlerinin yanı sıra uzman ekibi ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür. Ekran değişimi öncesinde ya da esnasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve böylece telefon içinde yer alan bilgiler silinmez. Oldukça uygun fiyatlar ile ekran değişimi için siz de hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizi daha yakından görün.

Yorum Yap