1. Ana Sayfa
  2. Genel

Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

Asus markalı telefonlarda sık yaşanan problemlerden biri telefonun şarj yapmaması. Bu sorun için asus şarj soketi değişimi alanında uzman Asus teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Soket değişimi süresi ortalama 30 dakika sürüyor. Soket değişiminde müşterilerimize 6 ay garanti sunuyoruz.
Soket değişimi işlemini müşterilerin gözü önünde yapıyoruz. Ayrıca, soket değişimi işleminde hiçbir veriniz silinmiyor. Şirketimiz, Google haritalar uygulamasında en yüksek müşteri puanlamasına sahip servis olarak öne çıkıyor. Hiçbir sorun yaşamamanız adına, profesyonel servis hizmetimizle şarj soketi değişiminde sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Asus Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus markalı telefonların soket değişimini 30 dakika içinde ve özel ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Ancak, telefonu teslim almak için servisimize gelemezseniz tarafınıza hızlı şekilde ücretsiz kargo gönderimi de yapıyoruz. Kargo gönderimini aynı gün içinde gerçekleştirerek kullanıcı memnuniyeti sağlıyoruz.

Şarj soketi değişiminde izlediğimiz adımlar ise aşağıdaki gibidir:

• Telefonunuzda başka bir sorun olup olmadığını öncelikle kontrol ediyoruz.
• Mevcut şarj soketinin çalışıp çalışmadığını inceliyoruz.
• Şarj soketi çalışamayacak durumda ise değişim işlemi yapıyoruz.
• Değişim işlemi sırasında telefonunuz için en uygun şarj soketini seçiyoruz.
• Şarj soketi değişim işleminden hemen sonra telefonunuzu kolayca şarj edebiliyorsunuz.
• Şarj soketi değişim işleminde kişisel verilerinizi muhafaza ediyoruz.
• Asus markalı akıllı telefonunuza asla format işlemi yapmıyoruz. Bu sayede, telefonunuzdaki bilgiler de silinmiyor.
• Tüm işlemleri uzman teknisyenlerimiz sizin yanınızda gerçekleştiriyor.
Soket değişim işleminden hemen sonra telefonunuzu size garanti kartımız ile teslim ediyoruz. Üzerinde servis kaşemizin olduğu garanti kartı ile telefonunuz 6 ay boyunca garanti altına alınıyor. 6 aylık süre boyunca kullanıcı hatası harici bir sorun ortaya çıkarsa bu sorunun çözümü için sizlere ücretsiz olarak servis hizmeti veriyoruz. En güvenilir, en hızlı, en uygun fiyatlı ve garantili soket değişim işlemi için servisimizi tercih edebilirsiniz.

Asus Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Asus markalı akıllı telefonların yüksek performansla çalışabilmesi için telefonun sorunsuz şekilde şarj edilebiliyor olması gerekiyor. Asus markalı cihazlarda telefonun sağlıklı şekilde şarj edilememesinin nedenini ise şarj soketinde oluşan arızalar oluşturuyor. Asus markalı akıllı telefonların şarj soketinde yaşanan arıza nedenleri aşağıdaki gibidir:
• Şarj soketinin sıvı ile temas etmesi sonucunda sokette oksitlenme görülmesi
• Telefonun düşürülmesi ile şarj soketinde sorunların ortaya çıkması
• Telefonun kötü kullanımı ile şarj soketinde sorunların oluşması
• Elektrik kesintileri neticesinde telefonun şarj soketinin yanması
• Kalitesiz şarj cihazlarının kullanılması ile şarj soket bölümünün bozulması
• Telefonu şarj ederken şarj ucunun aşırı şekilde ileri bastırılmasıyla sokete zarar verilmesi
• Telefona gelen bir darbe ile şarj soketinde hasar oluşması
Bu nedenler sonucunda telefonunuzun şarj soketinde bazı hasarlar oluşabiliyor. Telefonunuzda daha da büyük sorunlarla karşılaşmamanız adına şarj soketi değişimini kaliteli hizmet veren bir serviste yaptırmanız gerekiyor. Uzman Asus teknisyenlerimiz ve özel ekipmanlarımızla soket değişim işlemini garantili şekilde sizlere sunuyoruz.

Asus Şarj Almama Sorunu

Asus markalı telefonların şarj almaması durumunda şarj soketinin değiştirme işleminin uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekiyor. Telefonla konuştuğunuz anda telefon kendiliğinden kapanırsa veya telefonun pil kısmında şişme olmuşsa servisimiz ile hemen iletişime geçmeniz gerekiyor.

Telefonun şarj almama sorunu nedeniyle bu sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlara sahip olan Asus akıllı telefonları şarj etmek istediğinizde de şarj işlemi başarısız olur. Soket değişim işlemi bir an önce yapılmazsa telefonun diğer bölümlerinde de sorunlar ortaya çıkabiliyor. Şarj soketi değişiminde 6 aylık garanti güvencesi veren teknik servisimizle her zaman yanınızdayız.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Asus markalı telefonlarda şarj soketi değişimi fiyatı için servisimiz ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Telefonunuzun modelini ve hasar durumunu inceleyerek sizlere sektördeki en uygun fiyat seçeneğini sunuyoruz. Öncelikle, telefonunuzun hangi bölümünde sorun olduğunu ileri teknoloji ile üretilen ekipmanlarımız ile tespit ediyoruz.

Tüm işlemleri sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Detaylı incelemeden sonra en uygun servis fiyat teklifini size sunuyoruz. Asus marka akıllı telefonlarınız için şarj soket değişimini ise ortalama 30 dakika içinde gerçekleştiriyoruz. 100’lerce müşterimizin Google haritalarda servisimize verdiği yüksek oylar, kaliteli hizmetimizi ve uygun fiyat seçeneklerimizi ortaya koyuyor.

Yorum Yap