1. Ana Sayfa
  2. Genel

Artvin Ekran Değişimi

Artvin Ekran Değişimi
+ - 0

Artvin ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilir ve bunun ardından telefonlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sektör genelinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapan telefon servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve konusunda uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Ortalama 45 ila 60 dakika arasında yapılır.
  • Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • En az 6 ay paça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Artvin ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında kargo yoluyla da değişim imkanı sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için kargo gönderim hizmeti ile değişim yaptırabilirsiniz. Artvin garantili ekran değişimi sayesinde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız her zaman için güvenilir bir hizmete tabi tutulur. Servisimize ulaşan telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri de çift taraflı olarak bizzat firmamız tarafından sağlanır.

iPhone Ekran Değişimi Artvin

iPhone telefon ekranlarında oluşan kırık, çatlak, çizik ya da dokunmatik panel sorunlarında sizlere alanında uzman bir ekip ile hizmet veren teknik servisimiz, ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle fotoğraf, video, oyun, rehber ve uygulama gibi bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman garantili olarak değiştirilir. Artvin garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırmanız mümkündür. Üstelik değişimin ardından telefon ekranlarınızda sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Artvin

Samsung ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de teknik servisimiz ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Teknik servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve telefonlarda farklı donanım arızalarının oluşmasına izin verilmez.

Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ve bunun yanında değişim sonrasında yeni ekranlar üzerinde bazı testler ve kontroller yapılır. Bu işlemler sonrasında ekranlarda herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında ise teslimata geçilir. Ekran değişimi yapıldığı sırada ise telefonlar üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Artvin

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için uzman ekibi ile hizmet verir. Servisimizde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Değişim yapılmasının ardından telefon ekranlarında gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarındaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel şeklindeki tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarında ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunların oluşmasının da önüne geçilmiş olur.

Huawei Ekran Değişimi Artvin

Huawei telefonların ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar karşısında kaliteli ve profesyonel işçiliği ile ekran değişimi hizmetleri sunan teknik servisimiz, aynı zamanda sizlere garanti kapsamında hizmet verir. Siz de garantili ekran değişimi Artvin hizmetlerimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimiz ekran değişimi fiyatları konusunda sizlere oldukça uygun çözümler sunar. Sizler de hiçbir şekilde kaliteden ödün verilmeden yapılan ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızı yaşadığı sorunlardan kurtarabilir ve bunun yanında uygun fiyat aralıkları ile bütçe dostu bir hizmet alma imkanı elde edebilirsiniz. Firmamız siz müşterileri için kalite ve uygun fiyatları bir arada sunar.

Yorum Yap