1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Ardahan Ekran Değişimi

Ardahan Ekran Değişimi
+ - 0

 

Ardahan ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştıralım. Teknik servisimiz ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri gönder. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ardahan ekran değişimi siz müşterilerine aynı zamanda kargo gönderimi ile değişim hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz aynı gün içerisinde yapılır ve tekrar kargo ile telefonlarınız tarafınıza gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamızca karşılanır. Bunun yanında garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Ardahan garantili ekran değişimi sayesinde ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ardahan

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bir an önce telefon servisimize gelin ve sizler de hızlı ve güvenilir çözümlerimiz ile tanışın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda oluşan sorunları sizler de Ardahan garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Diğer yandan telefon servisimiz iPhone ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez. Ayrıca değişim yapılmasının hemen ardından ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur. Bir sorun olmaması halinde sizlerden de onay alınarak teslimat yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Ardahan

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekiple yardımcı olan firmamız, orijinle en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Orijinle en yakın ekranlar ile telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan garanti kapsamında ekran değişimleri yapan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de garantili ekran değişimi Ardahan ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ardahan

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, konusunda uzman bir kadro ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile işlem yapılır. Aynı zamanda değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi telefonlarınızın ekranlarını kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Ardahan

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır ve bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri gönder. Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefonlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu sayede ekranlarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanız mümkün olur.

 

Yorum Yap