1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Antalya Ekran Değişimi

Antalya Ekran Değişimi
+ - 0

Antalya ekran değişimi ile sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar kullanan servisimizde tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır. Teknik servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik seviyesi
  • Ekran parlaklığı

tamamen eski performansına geri kavuşur. Bu şekilde telefon ekranlarınızda herhangi bir performans düşüklüğü yaşamadan telefonlarınızı kullanmanız mümkün olur.

Antalya ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizlere kargo yoluyla da değişim hizmetleri sunan firmamız, servisimize gelme imkanı bulunmayanlar için de çeşitli çözümler ortaya koyar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve en kısa sürede ekran değişimi yapılmasının ardından tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Firmamız kargo ücretlerini çift taraflı olarak kendisi karşılar ve sizlere ek bir maliyet çıkarmaz. Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde garanti kapsamında çalışan servisimiz, Antalya garantili ekran değişimi ile sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantisi verir. Sizler de ekran değişimlerinizi güvenilir bir firma ile yapmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümlere ortak olabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Antalya

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere hızlı ve kaliteli çözümler ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış ve bunun yanında 7/24 özel kameralar tarafından izlenen teknik servis odaların yapar. Ayrıca ekran değişimlerinde ise her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanarak dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi özelliklerin ilk gün ki performansına geri dönmesine yardımcı olur.

Bunların yanı sıra firmamızda ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Antalya garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Antalya

Samsung akıllı telefonların ekran değişimleri için sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında ekran değişimlerinizi yapar ve telefonlarınızı sizlere teslim eder. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ayrıca ekran değişimi sonrasında Samsung telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Değişimin hemen ardından yeni ekranlarınız çeşitli testler ve kontrollere tabi tutulur. Eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Antalya

Xiaomi telefonlarda garantili ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, sizlere her zaman güvenilir hizmetler vermeye çalışır. Sizler de garantili ekran değişimi Antalya hizmetlerimiz kapsamında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, telefon rehberi, uygulama ve oyun gibi bilgileriniz değişim sonrası da silinmeden güvenli bir şekilde koruma altına alınmış olur. Sizler de ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki verilerin silinmemesi için bizi tercih edin ve sizlere ekran değişimlerinde her zaman profesyonel çözümler ile yardımcı olalım.

Huawei Ekran Değişimi Antalya

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile hizmet verir. Bunun yanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile değişim sırasında profesyonel bir işçilik sunar. Ekran değişimleri her zaman sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimi servisimiz bünyesinde ön cam değil, panelli ekran değişimi şeklinde yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi çeşitli ekran problemlerinin de önüne geçilmiş olur.

Yorum Yap