1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Ankara Ekran Değişimi

Ankara Ekran Değişimi
+ - 0

Ankara ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, telefon tamir ve onarımında olduğu gibi ekran değişimlerinde de sektörün en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlarda Ankara garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ankara ekran değişimi ile aynı zamanda kargo gönderim hizmetiyle de ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından aynı gün içerisinde ekran değişimine alınır. Bunun ardından ise direkt olarak kargoya verilir ve en geç 3 iş günü içinde elinize ulaşması sağlanır. Ayrıca kargo ile ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz kargo ücretlerini çift taraflı olarak karşılar. Genel olarak servisimizde yapılan ekran değişimleri aşağıdaki gibidir;

  • Ekran değişimleri ortalama 60 dakika kadar sürer.
  • Değişim sonrasında telefonlarda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimlerinin tamamı steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

iPhone Ekran Değişimi Ankara

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız sayesinde iPhone telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

şeklindeki tüm özellikler kısa süre içerisinde eski performansına geri döner. Bu şekilde telefonlarınızı herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefon servisimiz ile yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve bunun yanında değişimin hemen ardından yeni ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur. Bu şekilde ekranlarınızda herhangi bir sorun olup olmadığı anlaşılmış olur. Eğer ekranda sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Ankara

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere kaliteli bir işçilik sunan servisimiz, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapar. Böylece telefonlarınız için en uygun değişim ortamı meydana getirilmiş olur. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterilerine her zaman ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile yardımcı olur. Bu sayede telefonlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Ankara

Xiaomi telefonların ekran değişimi hizmetlerinde sizlere uzman ekibi ile yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda hızlı ve profesyonel çözümler sunar. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Değişimin hemen ardından telefon ekranlarınız kontrol edilir ve sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman garantili hizmetler veren firmamız, sizlere güvenilir bir hizmetin kapılarını açar. Ankara garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun yanında değişimin ardından ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde servisimize gelerek ücretsiz destek almanız da mümkündür.

Huawei Ekran Değişimi Ankara

Huawei telefonlarınızın ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda yer alan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları karşısında etkili çözümler bulabilirsiniz. Konusunda uzman ekibi ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar.

Diğer yandan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Eğer sizler de Huawei telefonlarınızın ekran değişimleri sonrasında fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgilerin silinmesini istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

Yorum Yap