1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Amasya Ekran Değişimi

Amasya Ekran Değişimi
+ - 0

Amasya ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunlar için kalıcı ve etkili çözümler elde edebilirsiniz. Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bu değişim sonucunda telefon ekranlarında;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

şeklindeki tüm bilgiler önceki performansına geri döner. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın ekranların yanı sıra son sistem ekipmanlar kullanılarak yapılır ve bu şekilde telefonların diğer donanımlarına hiçbir şekilde zarar gelmez.

Amasya ekran değişimi hizmetleri sayesinde kargo gönderimiyle de değişim hizmetleri almanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken telefonları kargo ile servisimize yollamak ve ardından ekran değişimi kısa süre içerisinde yapılan telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim almaktır. Ayrıca kargo ücretleri firmamız tarafından çift taraflı olarak karşılanmaktadır. Diğer yandan firmamızda Amasya garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri almanız da mümkündür. Yani ekran değişimlerinde kendinizi güvence altında hissetmek için sizler de firmamızı tercih edebilir ve bizimle garantili bir değişim hizmetine ortak olabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Amasya

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için daima deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Bunun yanında ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanların yanı sıra orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner.

Diğer yandan servisimiz ekran değişimleri konusunda sizlere her zaman garantili hizmetler sunar. Amasya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek de alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Amasya

Samsung telefonlarda uzman ve tecrübeli ekibi ile ekran değişimi hizmetleri sunan servisimiz ile sizler de orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde yapılan ekran değişimlerinde orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı da eski performansına geri döner.

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Ortalama 45 ila 60 dakika arasında ekran değişimleri tamamlanır ve gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlar teslim edilir. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da hiçbir şekilde zarar görmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Amasya

Xiaomi akıllı telefon ekranlarında yaşanan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman bir ekip ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi standart ekran sorunlarının önüne geçilmiş olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri daima garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de garantili ekran değişimi Amasya hizmetlerimiz kapsamında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında benzer sorunlar için de tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Amasya

Huawei akıllı telefonların ekran değişimi için sizlere kaliteli ve profesyonel bir işçilik sunan firmamız, hızlı ve yerinde çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Bunun yanında değişim sonrasında yeni ekran üzerinde birtakım testler gerçekleştirilir ve kontroller sonrasında herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Ayrıca servisimizde erkan değişimi hizmetleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Eğer siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kısa süre içerisinde profesyonel çözümler sunalım.

Yorum Yap