1. Ana Sayfa
  2. Genel

Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?
+ - 0

Akıllı telefon dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır? her kullanıcının merak ettiği sorunlardan biri olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle sizler de ekran değişimi konusunda etkili bir çözüm yöntemi arıyorsanız ve bunun için ne yağmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizlere yardımcı olmak isteriz. Öncelikle akıllı telefonlarda çok fazla görülen dokunmatik ekran problemleri için geçici çözümlerin pek fazla fayda sağlamadığını söylemek isteriz. Kullanıcılar genelde maliyet açısından düşük olması nedeniyle iğne ile dokunmatik ekran tamiri gibi seçeneklere yönelir, ancak bu uygulama geçici bir çözüm sunar. Bu yüzden kalıcı çözümün adresi ise dokunmatik ekran değişimi olmaktadır. İğne ile yapılan tamiratlarda çok fazla sürmeden aynı sorunlar tekrar ortaya çıkmaktadır.

Akıllı telefon dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır? konusunda siz de kalıcı bir çözüm yöntemi arıyorsanız, ilk olarak dokunmatik ekranın değişmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Çünkü dokunmatik ekran arızaları çoğu zaman değişi sonucu etkili sonuçlar ortaya koyar ve tekrar benzer sorunların yaşanmasını engeller. Bu yüzden ekran değişimleri için uzman teknisyenlerden yardım alınması ve ekranların profesyonel bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Dokunmatik ekran değişimleri genelde kısa süre içerisinde giderilir ve bunun yanında değişim sırasında telefonların içindeki bilgiler olduğu gibi kalır. Bu nedenle değişim konusunda endişe edecek bir durum söz konusu olmaz. Şimdi, dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir? Ya da akıllı telefonlarda dokunmatik ekran değişimi nasıl gerçekleştirilir? Daha yakından göz atalım.

Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Değişimi Sırasında Verilen Hizmetler

Son zamanlarda akıllı telefonların ekranlarında çok sık ortaya çıkan sorunların başında dokunmatik panel arızaları gelir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen ekran sorunları için kalıcı bir çözüm ise ekran değişimi olmaktadır. Telefonların kullanılmaz bir hale gelmesine neden olan dokunmatik panel problemi, aynı zamanda telefon ekran fiyatları gibi durumları da ön plana çıkarmaktadır. Kullanıcıların genel olarak ekran değişimlerinde merak ettiği konular fiyat ve değişimin nasıl yapıldığı olmaktadır. Bu nedenle sizler için ekran değişimi konusunda birtakım bilgiler vermek ve bunun yanında değişimin süreçleri konusunda yardımcı olmak istedik. İşte ekran değişimi süreci ve bu süreç sırasında verilen hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Genel olarak dokunmatik ekran değişimleri herhangi bir yoğunluk olmadığı sürece 20 dakika içerisinde sonuca ulaştırılır. Ancak yoğunluk olduğu durumlarda ise yaklaşık olarak 2 saat kadar zaman alır.
  • Değişimi yapılacak olan telefon modelleri için orijinal ya da orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet almak mümkündür.
  • Telefonlar ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında hiçbir şekilde formatlanmamakta ve bunun yanında sıfırlanmamaktadır. Telefonların içerisinde yer alan bilgiler her zaman güvendedir ve hiçbir zaman endişe edecek bir durum yoktur.
  • Ekran değişimi sırasında telefonların diğer parçalarına bir zarar gelmemesi adına her zaman alnında uzman ve deneyimli elemanlar ile çalışılır. Bu şekilde oldukça başarılı bir ekran değişimi yapılmış olur.
  • Dokunmatik ekran değişiminin gerçekleştirilmesinin ardından eni ekranda bazı testler yapılır. Eğer yeni ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa telefon teslimat için hazır demektir.
  • Bunların yanı sıra hem müşteri adresinde hem de kargo yolu ile ekran değişimi yapılır. Firmaya gelmek için imkanı olmayanlar bu şekilde kolayca ekran değişimi yaptırabilmektedir.
  • Kırılmaz cam koruyucu da yine firmaların ekran değişim sonrası benzer problemler yaşamaması adına kullanıcılara sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri İçin Garantili Hizmetler

Telefonlarınızın dokunmatik ekranlarında çeşitli sorunlar yaşıyorsanız ve ekranlarınızın değişmesi gerekiyor ise hemen firmamıza gelebilirsiniz. Parça ve işçilik garantili hizmetler sunan firmamız, dokunmatik ekran değişimi sonrasında sizlere belirli bir süre garanti hizmeti verir. Bu şekilde aldığınız hizmetler doğrultusunda benzer sorunlar ile karşılaşsanız bile tekrar firmamıza gelerek destek alabilirsiniz. Ayrıca firmamız, siz müşterilerine alanında uzman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimi yapar. Dokunmatik ekran değişimi sırasında telefonlarınız asla sıfırlanmaz ve diğer donanımları zara görmez. Bunların yanı sıra uygun fiyatlarda dokunmatik ekran değişimi de yine firmamız tarafından verilen ayrıcalıklı hizmetlerden biridir. Siz de bizimle yaşadığınız ekran sorunlarını giderebilir ve aynı zamanda kaliteyi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yorum Yap