1. Ana Sayfa
  2. Blog

Akıllı Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi Kadıköy

Akıllı Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi Kadıköy
Akıllı Cep Telefonu Şarj Soketi Kadıköy
+ - 0

Akıllı cep telefonlarında internet erişiminin olması ve çeşitli uygulamaların aktif kullanılması, şarjın hızlı bitmesine neden olmaktadır. Şarj bittikten sonra tekrar doldurma yaparak kullanıma devam edilir. Akıllı cep telefonu şarj soketi Kadıköy servisimizde güvenle değiştirilir. Müşterilerimize güvenilir hizmetler verdiğimizi anlatıyor ve gösteriyoruz.

Şarj soketi değişim işlemlerini yaparken, müşterilerimiz, bilgilerim kopyalanır mı, okunur mu, telefondaki parçalar başka parçalarla değiştirilir mi gibi birçok endişeden kurtuluyor. Çünkü tüm işlemleri müşterinin yanında ve 7/24 kamera takip sistemi altında yapıyoruz. Müşterinin gözü önünde, akıllı cep telefonunun şarj soketi kontrollerini ve değiştirme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Akıllı Cep Telefon Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Akıllı cep telefonlarına şarj almama sorununa neden olan şarj soketi değiştirme işlemlerini, alanında uzman elemanlarımız ile yapıyoruz. Akıllı cep telefonu şarj soketi değişimi Kadıköy servisimizde yapılırken, işlemler sırasında bilgilerin silinmediğini müşterilerimize iletiyoruz. Şarj soketi değişimi işlemlerinin yapıldığı alan gizli bölme alanı değil, müşterimizin gözü önünde yapılabilen ve tüm işlemlerin izlenebildiği alandır.

Şarj soketi arızalarında, parça değişimi yapılmaktadır. Şarj soketi değişimi için telefonun arka kapak bölümünün ve şarj soketinin bulunduğu alanın sökülmesi gerekiyor. Bunun için özel aparatlar kullanıyor ve telefonun orijinalliğine herhangi bir zarar vermeden söküyoruz. Şarj soketini yerinden sökmeden önce bağlantılarını ve herhangi bir kırılma olup olmadığını kontrol ediyoruz.

Bağlantı ayaklarında kopma varsa bağlantılarını sağlamlaştırıyor, şarj alıp almadığı kontrol ediliyor. Şarj alırsa, soket değişimi yapılmıyor ve arıza tamiri yapılarak, sorun gideriliyor. Bu işlemler müşterinin gözü önünde yapıldığı için ne işlemlerin yapıldığını görebiliyorlar.

Akıllı Cep Telefon Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Şarj doldurmama sorunu yaşanan akıllı cep telefonu marka ve modeli ne olursa olsun, servisimizde çözüm odaklı tüm işlemler yapılıyor. Şarj soketinin kırılması durumlarında, şarj soketi değişimleri hemen yapılmaktadır. Şarj soketleri için 6 ay garantiyi tüm akıllı cep telefonu markaları için veriyoruz.

Servisimizde, uzman kişiler tarafından yapılan tüm işlemler her zaman garantili olarak yapılır. Çoğu zaman akıllı cep telefonlarında şarj doldurmama sorununa, şarj aleti ve şarj kabloları neden olabiliyor. Şarj kablolarında meydana gelen küçük kopmalar, elektrik akımının geçmesini engellediği için şarj doldurmama başlar.

Bu akıllı cep telefonu kullanıcıları için büyük sorundur. Şarj soketinde meydana gelen kırılma olayları, telefonun düşmesi ya da yanlış fiziki müdahaleler sonucu meydana gelir. Şarj soketinin bir bölümünde ya da üzerindeki tırnakların birisinde meydana gelecek olan kırılmalar, telefonun tamamen şarj almamasına neden olabilecektir.

Akıllı Cep Telefon Şarj Almama Sorunu

Akıllı cep telefonu şarj soketi değişimi fiyatı marka ve modele göre değişiyor. Servisimizde şarj soketi değişimi ile ilgili yapılan işlemler için müşteriye sunulacak fiyatlar önceden belirlenmiştir. Akıllı cep telefonu şarj almama sorunu tespitini yaparak tamir işlemlerine başlıyoruz. Tespitlerimize öncelikle şarj kablosundan başlıyor ve en son cihazın içini açarak, şarj soketinin zarar görüp görmediğini görmeye çalışıyoruz.

Şarj soketleri yuvasına yanlış şarj aleti farkına varmadan takılmaya çalışıldığında, uygulanan baskı, bağlantı ayaklarının kopmasına neden olabilecektir. Meydana gelen en küçük kopma şarj almama sorununun ortaya çıkmasına neden olur. Servisimizde, şarj soketi değişimi sırasında, telefondaki tüm bilgilerin güvende kalmasını ve başkalarının okumamasını garanti ediyoruz. Uygun fiyat seçeneklerini tüm modeller için veriyor ve değiştirdiğimiz her parça için garanti veriyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Akıllı cep telefonu şarj soketi değişimi fiyatı için bilgi almak isteyenler, servisimizi telefonla arayarak bilgi alabiliyor. Telefon ile iletişim kuranlar, telefonlarının marka ve modelini belirttiklerinde, yaşanılan sorunların neden olabileceği ve şarj soketi değişim işlemleri ücretleri hakkında en detaylı bilgiyi alabilecektir. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde, Google haritalarda, en yüksek müşteri yorumuna sahip teknik servis olarak sektörde yer alıyoruz.

Müşterilerimizin gözü önünde uygun fiyat seçenekleri ile yaptığımız, şarj soketi değişim işlemleri tüm kullanıcılara güven veriyor. Bilgilerinin okunmadığını ve kopyalanmadığını görüyor olmaları, sunduğumuz tüm hizmetlere olan güveni artırıyor. Akıllı cep telefonlarında yaşanabilen şarj almama sorunlarının tüm nedenlerini kendilerine anlatıyor, bazen kirlenmelerin bile buna neden olabileceğini açıklıyoruz. Sorunun türüne ve uygulanan çözüme göre müşterilerimize fiyat veriyoruz.

Yorum Yap