featured

Ağrı ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro eşliğinde değişim hizmetleri sunan firmamız, ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır ve bu sayede telefonlarınızda ilerleyen zamanlarda sorun yaşamanızı önler. Ayrıca Adana garantili ekran değişimi hizmetleri ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi yine firmamız tarafından sunulur. Böylece ekranlarınızda kullanıcı hatası dışında sorun yaşamanız halinde tekrar bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ağrı ekran değişimi sizlere kargo yolu ile değişim imkanı sunar ve bu sayede firmamıza gelmeden de ekran değişimi yaptırmanız mümkün olur. Eğer sizlerin de firmamıza gelme imkanınız yoksa hemen bizimle iletişime geçin ve ardından largo ile telefonlarınızı servisimize gönderin. En kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınız yine aynı şekilde kargo ile adresinize kadar gönderilir. Bunların yanı sıra firmamız ekran değişimlerinde sizlere oldukça hızlı bir şekilde hizmet verir. Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında çeşitli testlerin ardından telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Ağrı

Telefon tamir ve onarımında sektör lideri olan firmamız, sizlere aynı zamanda ekran değişimleri konusunda etkili çözümler sunar. iPhone telefonların ekran değişimi hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılan servisimizde değişim hizmetleri alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Ayrıca servisimiz ekran değişimi konusunda sizlere garanti kapsamında hizmetler verir. Sizler de iPhone telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlarda Ağrı garantili ekran değişimi kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ağrı

Samsung akıllı telefon modelleri için de sizlere hızlı ve kaliteli çözümler ile yardımcı olan teknik servisimiz, konusunda uzman ekibi ile kalıcı ve profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.

Ayrıca firmamızda yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişiminin hemen sonrasında ise telefon ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve ardından sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sayede değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemleri daha yakından takip edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ağrı

Xiaomi telefonlar için de ekran değişimi hizmetleri sunan servisimiz, sizlere her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yardımcı olur. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi düşüş yaşamaz.

Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, telefon rehberi, oyun ve uygulama gibi kişisel bilgileriniz asla silinmez ve zarar görmez. Ayrıca firmamız ekran değişimi hizmetlerini garantili bir şekilde gerçekleştirir. Sizler de güvence altında bir hizmet almak için garantili ekran değişimi Ağrı sayesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Üstelik değişim hizmeti sonrasında ekranlarınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek talep edebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Ağrı

Huawei telefonlarda da ekran değişimleri yapan ve sizlere her zaman en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olan firmamızda tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri ön cam değil, panelli ekran değişimi olacak şekildedir. Yani telefonlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi ekrana ait tüm paçalar değiştirilir.

Ayrıca Huawei telefonlarınızın ekran değişimleri her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Bu şekilde sizler de ekran değişimi sırasında ne tür işlemlerin yapıldığını daha yakından görebilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan verilerin de hiçbir şekilde silinmediğini ya da zarar görmediğini belirtmek isteriz.

Yorum Yap

Yorum Yap